Eltilerin Savaşı Filminden Fragman Yayınlandı!

Eltilerin Savaşı Filminden Fragman Yayınlandı!

  2 Ocak 2020

  2.248 Okunma

Gupse Özay ve Merve Dizdar'ın başrollerini paylaştığı Eltilerin Savaşı filminden fragman yayınlandı.

Gupse Özay’ın hem senaryosunu kaleme aldığı hem başrolünde yer aldığı komedi filmi Eltilerin Savaşı‘ndan fragman yayınlandı. Film, birbirinden zıt karakterde olan iki eltinin çekişmeleri ve başlarından geçen komik olayları konu alıyor.

Birbirine zıt karakterli Sultan ve Gizem isimli iki eltinin arasındaki büyük rekabeti konu alan filmde eşler ve ailelerin kaldıkları zor durumlar, buna bağlı olarak yaşanan komik olaylar anlatılıyor. Sosyal medyaya oldukça düşkün olan iki eltinin hayatı, aile kurarken yaşadıkları olaylar, evlilik anlayışlarının anlatılacağı Eltilerin Savaşı filminin yönetmenlik koltuğunda Aykut Enişte ve Tatlım Tatlım filmleriyle tanınan Onur Bilgetay oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Deliha, Görümce, Küçük Esnaf gibi yapımlarla izleyici karşısına çıkan Gupse Özay’ın yanı sıra Yüz Yüze, Bir Aşk İki Hayat yapımlarıyla tanınan Merve Dizdar, Kavak Yelleri, Ufak Tefek Cinayetler’den tanıdığımız Ferit Aktuğ, Yedi Güzel Adam, Baba Candır, Ege’nin Hamsisi yapımlarının başarılı oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu ve Füsun Demirel gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Eltilerin Savaşı, 31 Ocak 2020 tarihinde gösterime girecek.

Eltilerin Savaşı (2020) Filmi Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.