Elizabeth Debicki, The Crown’ın Son İki Sezonunda Prenses Diana’yı Canlandıracak

Elizabeth Debicki, The Crown’ın Son İki Sezonunda Prenses Diana’yı Canlandıracak

  19 Ağustos 2020

  9 Okunma

The Crown, Prenses Diana'sını buldu. Elizabeth Debicki, The Crown'ın son iki sezonunda Prenses Diana'ya hayat verecek.

The Crown’ın son iki sezonunun kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Son olarak Jonathan Pryce’ın Prens Philip’i canlandıracağı, Imelda Staunton’un Kraliçe II.Elizabeth, Lesley Manville’nin ise Prenses Margaret olarak seriye katılacağı duyurulmuştu. Dizinin 5 ve 6. sezon kadrosuna yetenekli bir isim daha eklendi. Prenses Diana’ya The Great Gatsby, Macbeth, The Night Manager yapımlarıyla dikkat çeken Elizabeth Debicki hayat verecek.

Netflix, haberi Elizabeth Debicki’nin açıklamasıyla birlikte Twitter’da paylaştı. Debicki, “Prenses Diana’nın ruhu, sözleri ve eylemleri pek çok kişinin kalbinde yaşıyor. Beni birinci bölümden beri kendisine bağlayan bu usta diziye katılmak gerçekten benim ayrıcalığım ve onurum.” dedi.

Dramanın dördüncü sezonunda Emma Corrin Prenses Diana’yı canlandırıyor, ancak Debicki, karakterin en dramatik bölümleri olacağı kesin olan kısımda rolü devralacak. Beşinci ve altıncı sezonların dizinin son sezonu olması bekleniyor.

29 yaşındaki Avustralyalı aktris Debicki, Steve McQueen’in “Widows” filmindeki bir patlama performansından sonra yükselen bir yıldız olarak görülüyor. Ayrıca yıldız isim bu yıl Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet ile izleyici karşısına çıkacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.