Elizabeth Banks’li “Brightburn” Filminin Türkçe Altyazılı 2. Fragmanı

Elizabeth Banks’li “Brightburn” Filminin Türkçe Altyazılı 2. Fragmanı

  26 Nisan 2019

  1.235 Okunma

Dünyaca ünlü oyuncu Elizabeth Banks’in 2019 yılında gösterime girecek olan merakla beklenen filmi “Brightburn”dan Türkçe Altyazılı 2. Fragman geldi.

David Yarovesky’nin yönetmen koltuğuna oturduğu, Elizabeth Banks, David Denman ve Jackson A. Dunn’ın başrolünü paylaştığı Bilim Kurgu, Gerilim ve Korku türünde ki filmde olaylar; David ve Elizabeth çifti çiftçilik yaparak geçimlerini temin etmektedir. Hayatta tek istedikleri şey ise bir çocukları olmasıdır. Ancak maalesef ki çocukları olmaz. Bir gece duydukları gürültü ile dışarı fırlayan çift bahçe de bir bebek bulur. Bebek uzaydan dünyaya düşmüştür. Çocuğu evlat edinen çift için büyük bir felaketin başlangıcı olacaktır. Çünkü o normal bir bebek değildir? Kurtarıcı gözüyle görülen bebek aslında karşı koyulamaz bir güce ve kötülüğe sahiptir. Peki Brandon adını verdikleri bu çocuğu durdurmanın bir yolu var mıdır?

İşte Brightburn Filminin 2. Türkçe Altyazılı Fragmanı

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.