Elisabeth Moss Başrollü The İnvisible Man’dan İlk Fragman Yayınlandı!

Elisabeth Moss Başrollü The İnvisible Man’dan İlk Fragman Yayınlandı!

  8 Kasım 2019

  1.891 Okunma

Leigh Whannell‘in yazıp yönettiği ve Elisabeth Moss başrollü The İnvisible Man'dan ilk fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl Upgrade filmi ile beğeni toplayan Leigh Whannell’in yazıp yönettiği ve Elisabeth Moss’un başrolünü üstlendiği The İnvisible Man filmi için tanıtım çalışmalarına başlandı. Görünmez Adam‘ın ilk fragmanı oldukça ilginç bir film olacağını gösteriyor. Klasik canavar karakterlerinden esinlenen gerilim filmi, hikayeyi farklı bir yönden ele alarak modern bir yorum getiriyor.

Modern bir hikaye vadeden ve kadın karakterine odaklanan The İnvisible Man’de Görünmez Adam, sosyopat bir eski sevgili olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Varlıklı ve zeki bir bilim adamıyla yaşadığı ilişkisinde hem fiziksel hem duygusal şiddet gören Cecilia Kass’ın hikayesini konu alıyor. Cecilia, bir gece yarısı erkek arkadaşından kaçmanın bir yolunu buluyor ve uzaklaşmaya çalışıyor. Kendisine şiddet uygulayan eski sevgilisinin bulmasından korkan kadın saklanmaya karar verir, kız kardeşi, çocukluk arkadaşı ve onun kızından yardım alır. Erkek arkadaşının intihar ettiğini öğrenen ve buna inanmayan Cecilia,kısa süre sonra beklemediği korkunç olaylarla karşı karşıya kalır ve kimse tarafından görülmeyen biri tarafından takip edildiğini ispat etmek zorunda kalacak.

Oliver Jackson-Cohen’in tehlikeli bilim adamını canlandırdığı filmde, Hariet Dyer, Aldis Hodge, Storm Reed gibi isimler de yer alıyor.

Yapımcılığınuı Jason Blum’un üstlendiği film, 28 Şubat 2020‘de vizyona girecek.

The İnvisible Man – Görünmez Adam Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.