Eddie Redmayne’li “The Aeronauts”tan Yeni Fragman Yayınlandı

Eddie Redmayne’li “The Aeronauts”tan Yeni Fragman Yayınlandı

  27 Ekim 2019

  993 Okunma

The Theory of Everything ile adlarından söz ettiren Eddie Redmayne ve Felicity Jones'u yeniden bir araya getiren The Aeronauts'tan yeni fragman yayınlandı.

The Theory of Everything’den sonra Eddie Redmayne ve Felicity Jones ikilisini bir araya getiren Amazon filmi “The Aeronauts”tan yeni bir fragman yayınlandı.

2014 yılında The Theory of Everything filminde sergiledikleri performansla adlarından övgüyle söz ettiren Eddie Redmayne ve Felicity Jones 5 yılın ardından ilgi çekici bir projede yeniden bir araya geliyor. The Aeronauts, dünya prömiyerini geçtiğimiz ay Toronto Film Festivali’nde yapmıştı. Sinemalarda gösterildikten sonra Amazon Prime Video’da yayınlanacak olan filmin yeni bir fragmanı yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda fenomen dizi Peaky Blinders ile tanınan Tom Harper’ın oturduğu film, İngiliz hava balonu pilotu James Glaisher’ın hayat hikayesinden esinleniyor. The Aeronauts, izleyicileri 1862 yılına götürecek ve gökbilimci olan Glaisher ile kendisi gibi pilot olan Amelia Wren’in birlikte çıktığı heyecanlı yolculuğu anlatıyor. Hava balonuyla insanlığın çıkmadığı kadar yükseğe çıkan ikili, hava koşulları nedeniyle oluşan tehlikelerin içinde hayatta kalma mücadelesi verecek.

Filmin oyuncu kadrosunda Eddie Redmayne ve Felicity Jones’un yanı sıra Himesh Patel, Anne Reid,Tom Courtenay, Phoebe Fox, Rebecca Front gibi isimler de yer alıyor.

Film, Amerika’da ödül sezonu 6 Aralık tarihinde gösterime girecek. Amazon Prime’da ise 20 Aralık’tan sonra izlenebilecek.

The Aeronauts Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.