Eddie Redmayne, Fantastik Canavarlar 3’ün Çekimlerinin Başladığını Doğruladı

Eddie Redmayne, Fantastik Canavarlar 3’ün Çekimlerinin Başladığını Doğruladı

  23 Eylül 2020

  5 Okunma

Fantastik Canavarlar 3, koronavirüs salgını nedeniyle yaşanan uzun bir aranın ardından yeniden prodüksiyona başladı.

Harry Potter’ın prequeli niteliğindeki ‘Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar’ üçüncü bölümünün çekimleri, koronavirüs salgını sırasında güvenlik önlemleriyle yeniden başladı. Dizinin başrol oyuncusu Eddie Redmayne, çekimlerin başladığını doğruladı. JK Rowling’in kitaplarına dayanan fantastik seride Newt Scamander’ı oynayan aktör, oyuncu kadrosu ve ekibin iki haftadır çekim yaptıklarını ve yeni normale alıştıklarını söyledi.

Cinema Blend’e konuşan Redmayne, şunları söyledi: “İlginç, çünkü şimdi çekime başladık. İki haftadır çekimlerdeyiz ve yine yepyeni bir süreç. Bu tamamen yeni bir normal. Sık sık testler, maskeler. Ve aslında, maskelerin yaratıcılığı bir şekilde etkileyip etkilemeyeceğini merak ettim. Belki bu biraz cahilce ama ben insanlar olarak birbirimize etkileşmeye ihtiyacımız olduğunu düşündüm.”

Oscar ödüllü oyuncu, tamamen farklı bir süreç altında çalışmasına rağmen “Herkesin bu oyunun en üstünde çalışmasının” güven verici olduğunu söyledi.

Warner Bros., Mart ayında küresel çapta etki yaratan koronavirüs pandemisi nedeniyle ‘Fantastic Beasts 3’ yapımını beklemeye almıştı. Ayrıca Jude Law, Johnny Depp, Katherine Waterston ve Dan Fogler’ın rol aldığı filmin 12 Kasım 2021’de vizyona girmesi planlanıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.