Dwayne Johnson’lı Black Adam 2021’de Vizyona Girecek

Dwayne Johnson’lı Black Adam 2021’de Vizyona Girecek

  16 Kasım 2019

  1.124 Okunma

DC çizgi romanlarından uyarlanacak olan ve Dwayne Johnson'ın başrollerinde yer aldığı Black Adam'ın vizyon tarihi açıklandı. Johnson da filmle ilgili açıklama yaptı.

DC Çizgi roman uyarlaması Black Adam ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Dwayne Johnson başrollü Black Adam’ın vizyon tarihi açıklandı ve Dwayne Johnson’ın Black Adam olarak resmedildiği bir dijital poster de yayınlandı. 22 Aralık 2021‘de vizyona girecek filmin yönetmen koltuğunda Orphan, Unknown, The Shallows filmlerle adından söz ettiren Jaume Collet-Serra oturacak.

Shazam ya da Captain Marvel ile benzer güçlere sahip olan Black Adam’ın hikayesi eski tarihlere dayanıyor. Eski tanrıların güçlerine sahip olan karakter, yıllar içerisinde yozlaşarak Black Adam’a dönüşüyor.

Filmle ilgili açıklama yapan Dwayne Johnson, şu ifadeleri kullandı:

“Her çocuk gibi benim de süper kahraman olma hayalim vardı. Doğru olan şey için savaşmak, süper güçlere sahip olmak ve insanları korumak. 10 yaşımda Superman ile tanıştığımda benim için her şey değişti. Her zaman Superman olmak istedim. Fakat birkaç yıl içerisinde Superman’ın hiçbir zaman olamayacağım bir kahraman olduğunu fark ettim. Ben çok asi ve serseriydim, otoriteye karşı dayanıklıydım. Her şeye rağmen iyi bir çocuktum. İşleri kendi yöntemlerimle halletmeyi seviyordum. Yıllar sonra süper kahraman hayallerim gerçek oluyor. DC Evreni’ne dahil olmaktan gurur duyuyorum. Black Adam Superman ile aynı güçlere sahip olabilecek kadar büyü ile kutsanmış. İnsanlar için doğru olanı yapan asi bir süper kahraman. Ama bunu kendi yöntemiyle yapıyor. Hakikat ve adalet Black Adam’ın yolu. Sonuna kadar bu yolculukta birlikte ilerleyeceğimiz için minnettarım.”

Black Adam | 2021 Film : Poster

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.