Ansel Elgort, Emma Roberts ve Taron Egerton’lu “Billionaire Boys Club”den Fragman

Ansel Elgort, Emma Roberts ve Taron Egerton’lu “Billionaire Boys Club”den Fragman

  1 Ağustos 2019

  1.091 Okunma

Ansel Elgort, Emma Roberts, Kevin Spacey ve Taron Egerton gibi dev isimlerin başrolünü paylaştığı, dünya çapında ünlü yönetmen James Cox imzalı Billionaire Boys Club - Düzenbazlar Kulübü Filminden birbiri ardına Türkçe Altyazılı Fragmanlar geldi.

Filmde Ansel Elgort Joe Hunt karakterine hayat verirken, Kevin Spacey Ron Levin karakterine, Emma Roberts Sydney Evans karakterine, Taron Egerton Dean Karny karakterine hayat veriyor. Filmde bu oyunculara ek olarak rol alan diğer oyuncular ve rolleri ise şu şekilde; Scott Biltmore karakterine Ryan Rottman, Kyle Biltmore karakterine Jeremy Irvine, Charlie Bottoms karakterine Thomas Cocquerel, Tim Pitt karakterine Bokeem Woodbine, Izzy Samedi karakterine Barney Harris, The Persian / Izzy’s Dad karakterine Waleed Zuaiter, Quintana ‘Q’ Bisset karakterine Suki Waterhouse, Rosanna Ricci karakterine Billie Lourd, Ryan karakterine Judd Nelson, Artsy Friend karakterine Tony Taplin ve Sales Girl karakterine Fuschia Sumner hayat veriyor.

Filmin Konusu: Seksenli yılların tam ortasında Beverly Hills’den gelen yakışıklı mirasyedi Joe Hunt, oldukça girişimci oluşuyla da büyük ün yapmıştır. Kendisi gibi zengin çevreden seçtiği bir grup genci yanına çeken Joe Hunt, daha fazla para kazanmak ve kendilerini çok daha özel hissedebilmek için Billionaire Boys Club adında ki kulübü kurar. Kulüp, saadet zinciri gibi işlemektedir. Ama işler Joe ve zengin arkadaşlarının beklediği gibi ilerlemez.

İlk gösterimini 17 Temmuz 2018 tarihinde ABD’de gerçekleştiren Düzenbazlar Kulübü, ülkemizde 6 Eylül 2019 tarihinde vizyona girecek. Filmin 1 saat 48 dakikalık süresi bulunuyor. Biyografi, Dram ve Gerilim türüne sahip yapımın senaryosunu ise; James Cox ve Captain Mauzner üstlendi.

Düzenbazlar Kulübü Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı izle

Billionaire Boys Club Türkçe Altyazılı Teaser

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.