Duffer Brothers’a Göre Stranger Things’in 4. Sezonu Son Sezon Olmayacak

Duffer Brothers’a Göre Stranger Things’in 4. Sezonu Son Sezon Olmayacak

  21 Ağustos 2020

  8 Okunma

Stranger Things dizisinin yaratıcısı Duffer brothers, The Hollywood Reporter ile yaptığı röportajda diziyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Netflix’in popüler dizileri arasında yer alan ve geçtiğimiz yıl 3.sezonu yayınlanan Stranger Things, izleyicilerin aklında soru işaretleri bırakan bir finalle sezonu kapatmıştı. Pandemi nedeniyle ertelenen çekimlerin eylül ayında kaldığı yerden devam etmesi planlanırken, sevilen serinin yaratıcıları Ross Duffer ve Matt Duffer, The Hollywood Reporter ile yaptığı röportajda Stranger Things’in geleceğine dair bazı ipuçları açıkladılar.

Duffer kardeşler, verdikleri röportajda Stranger Things’in 4.sezondan sonra da dizinin devam edeceğini onayladı. “Dördüncü sezon son olmayacak” diyen Ross Duffer, aynı zamanda şovun sonunun tam olarak planlandığını ima etti. “Sonun ne olduğunu biliyoruz ve ne zaman olduğunu biliyoruz. Pandemi bize ileriye bakmamız, dizi için en iyi olanı bulmamız için zaman verdi. Bu zamanı doldurmaya başlamak, bize bu hikayeyi ne kadar süreyle anlatmamız gerektiğine dair daha iyi bir fikir verdi.”

Geri dönecekleri için herkesin heyecanlı olduğunu belirten Duffer, “Öncelik oyuncuların ve ekibin güvenliğidir.” dedi. Duffer kardeşler, senaryolar ve görsel efektler üzerinde çalışmak için daha fazla zamanları olduğunu söylerken Matt Duffer, ilk defa bütün senaryoyu yazdıklarını ve üzerinde düzenlemeler yapabildiklerini belirtti

Stranger Things 4.sezonun 2021’de izleyici ile buluşması bekleniyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.