Doctor Strange: In The Multiverse of Madness’ın Senaryosu Jade Bartlett’e Emanet

Doctor Strange: In The Multiverse of Madness’ın Senaryosu Jade Bartlett’e Emanet

  25 Ekim 2019

  820 Okunma

Dizi senaryosu dendiği zaman, bu alanda pek çok konuda uzman olan yazarlar giriyor devreye. Hele ki söz konusu dizi Doctor Strange ise. Peki ama Jade Bartlett ile ilgili durumlar ne olacak? Nasıl bir ilerleme düşünülüyor. Marvel Sinematik Evreni'nin dördüncü evresinde yer alacak filmlerden biri olan Doctor Strange: In The Multiverse of Madness ile ilgili yeni gelişmeler bulunuyor.

Dizi senaryosu dendiği zaman, bu alanda pek çok konuda uzman olan yazarlar giriyor devreye. Hele ki söz konusu dizi Doctor Strange ise. Peki ama Jade Bartlett ile ilgili durumlar ne olacak? Nasıl bir ilerleme düşünülüyor. Marvev evreninde geçen bu filme hikaye olarak pek çok artı katıldığını söyleyebiliriz.

Collider’ın haberine göre filmin ekibine alınan ilk isim Jade Bartlett oldu. Düşünce olarak baktığınız zaman tarz olarak da gayet hızlı bir ilerlemeden bahsedebiliriz. Herkes için detayların içerisinde bir sanatsallık barındıran bu eserde, yazarların da kendi artıları olacak. Doctor Strange dizisi için biraz daha teknik konularda çalışma yapan yazarımız, hem işin teknik kısmını hem de alanında uzman bir yakınlık kısmını büyük bir ilerleme ile bizlere sunuyor. Bu yüzden aşama aşama ilerleyen, duygusal olarak da bizleri sürükleyen bir karakterin hikayesine çok daha yakından bakmış olacağız.

Teknik olarak kalitenin ve ilerlemenin bu dengede mümkün olduğu birbirinden farklı onlarca seçeneği kullanabilir ve altına da imzanızı en iyi ihtimallerle atabilirsiniz. Ama bunu alanında uzman bir ekibin içerisinde bulunduğu bir dizide yapmak herkesi daha da önemli hale getirir. Bu yüzden de dikkatler üzerinize çevrilir. Doctor Strange dizisi için durumlar da tam olarak bu şekilde gidiyor. Yeni senaryolar da bu yollardan büyüdüğü için karakterimizle ilgili dertler ve beklentiler de bu aşamaları ortaya çıkaracak türden olacak diyebiliriz rahatlıkla.

Doctor Strange: In The Multiverse of Madness'ın Senaryosu Jade Bartlett'e Emanet

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.