Disney+’ın Heyecanla Beklenen Marvel Serisi WandaVision’dan Fragman Yayınlandı!

Disney+’ın Heyecanla Beklenen Marvel Serisi WandaVision’dan Fragman Yayınlandı!

  21 Eylül 2020

  6 Okunma

Disney Plus, Marvel Sinematik Evreni'nde geçen WandaVision'dan ilk fragmanı yayınladı. Dizi, Wanda Maximoff ve Vision isimli kurgusal karakterlere odaklanacak.

Disney +, Emmy Ödülleri kapsamında Marvel Studios’un bu yılın ilerleyen günlerinde yayınlanacak olan ilk dizisi olan WandaVision’ın fragmanını yayınladı. Başrolleri paylaşan Elizabeth Olsen ve Paul Bettany sırasıyla Wanda Maximoff (Scarlet Witch) ve Vision rollerini canlandırıyor.

Başlangıçta dizinin 2020 başlarında yayınlanması planlanıyordu ancak pandemi nedeniyle Marvel Sinematik Evreni için belirlenen takvim değişikliğe uğradı. Ancak dün Emmy Ödülleri etkinliğinde yayınlanan tanıtım videosu, izleyicilerin WandaVision ile bu yıl sonunda buluşacağını gösterdi.

Klasik sit-com ile Marvel Sinematik Evreni karışımı olan dizi, izleyicilere her şeyin göründüğü gibi olmadığı gerçeküstü bir yolculuk vaat ediyor. İzleyicileri 1950’lerin atmosferine götürecek olan Marvel dizisi, Wanda Maximoff’un Scarlet Witch’e dönüşüm sürecini anlatacak.

Yönetmen koltuğunda Fargo,Game of Thrones gibi dizileri yönetmenliğini yapan Matt Shakman’ın oturduğu dizi, Jac Schaeffer tarafından kaleme alındı. Oyuncu kadrosunda Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’e Kat Dennings, Kathryn Hahn, Randall Park, Teyonah Parris ve Bobby Hernandez gibi isimler eşlik edecek.

Bu yılın sonunda yayınlanması beklenen WandaVision için henüz net bir yayın tarihi açıklanmadı.

WandaVision (2020) Marvel Dizisi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.