Disney, Yeniden Beyaz Perdeye Dönüşü “Sinema Aşkına” Kampanyasıyla Kutluyor!

Disney, Yeniden Beyaz Perdeye Dönüşü “Sinema Aşkına” Kampanyasıyla Kutluyor!

  9 Eylül 2020

  792 Okunma

Disney, yeniden filmlerle buluşmanın heyecanını ve sinemaseverlerin film izleme tutkusunu Sinema Aşkına kampanyası ile kutluyor.

Disney, yeniden filmlerle buluşmanın heyecanını paylaşmak ve film izleme tutkusunu kutlamak için #SinemaAşkına isimli yeni bir kampanya başlattı. Kalbe dokunan bir kampanyaya imza atan Disney, filmlerin sihirli dünyasında yeniden buluşmanın heyecanını izleyicilerle paylaşıyor.

Pixar Animation Studios, Marvel Studios, 20th Century Studios gibi stüdyoları bünyesinde birleştirerek film portföyünü her geçen gün zenginleştiren Disney, beyaz perdede kalbe dokunan güçlü hikayeler anlatarak sinemalarda ses getiren birçok filme imza attı. Disney, ses getiren ve yediden yetmişe herkese seyir zevki sunan filmlere imza atma geleneğini bozmuyor. Eylül ayında vizyona girecek olan “Mulan”, “Hadi Gidelim” ve “Yeni Mutantlar” filmi ile sinema salonlarında macera devam edecek.

Ünlü yönetmen Niki Caro’nun hayata geçirdiği, Çin’in gördüğü en büyük savaşçı olmak için mücadele eden ‘Mulan’ filmi 4 Eylül’de sinemalarda izleyici ile buluştu. İki genç Elf erkek kardeş olan Ian ve Barley Lightfoot’un sıradışı yolculuğunu anlatan Disney ve Pixar yapımı animasyon filmi ‘Hadi Gidelim’ ise 11 Eylül’de gösterime girmeye hazırlanıyor.

Marvel Entertainment ile Twentieth Century Studios’ın bir grup genç mutantın psikiyatrik gözlem için tutulduğu gözlerden uzak bir hastanede geçen orijinal korku gerilim filmi “The New Mutants” da 11 Eylül’de sinemaseverlerle buluşacak.

Disney ile film izleme deneyimi #SinemaAşkına ile yeniden alevleniyor. Disney’in yayınladığı Mulan – #SinemaAşkına Spot Filmi’ni buradan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.