Disney, “The King’s Man” Filminin Gösterim Tarihini Yine Erteledi

Disney, “The King’s Man” Filminin Gösterim Tarihini Yine Erteledi

  27 Ağustos 2020

  8 Okunma

Eylül ayında izleyiciyle buluşması beklenen The King's Man filminin gösterim tarihi, koronavirüs pandemisinden kaynaklanan belirsizlik nedeniyle ertelendi.

“Kingsman” serisinin spin-off’u olan ve istihbarat örgütünün doğuşunun derinliklerini anlatan The King’s Man filminin vizyon tarihi, koronavirüs pandemisi nedeniyle yeniden ertelendi. Daha önce 2020 Şubat ayından Eylül ayına ertelenen filmin vizyon tarihi olarak 2021 belirlendi.

Filmin 18 Eylül’de izleyici ile buluşması planlanıyordu ancak Disney’in yayınladığı basın bildirisine göre bu tarih 26 Şubat 2021’e ertelendi. Bazı stüdyolar filmlerini bu sonbaharda sinemalarda gösterime almaya çalışırken, Disney bu konuda farklı bir yaklaşım benimsemeyi tercih etti. Her ne kadar The New Mutants sinemalara bırakılmış olsa da, stüdyo bazı filmlerin vizyon tarihlerini ertelerken, bazı filmleri ise streaming platformu Disney+ ‘ta yayınlama kararı aldı. Gösterim tarihinin ertelenmesi, Disney’in The King’s Man’i VOD’da piyasaya sürmek yerine sinemalarda göstermek istediğine işaret ediyor.

Matthew Vaughn, yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu Karl Gajdusek ile birlikte yazdı. Birinci Dünya Savaşı sırasında geçen ve istihbarat teşkilatının doğuşunu anlatan The King’s Man’in oyuncu kadrosunda Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Harris Dickinson, Daniel Brühl, Djimon Hounsou ve Charles Dance yer alıyor.

The King’s Man filminin 26 Şubat 2021‘de izleyici ile buluşması planlanıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.