Disney, Raya ve Son Ejderha Filminden Fragman Yayınladı

Disney, Raya ve Son Ejderha Filminden Fragman Yayınladı

  21 Ekim 2020

  4 Okunma

Disney, Don Hall ve Carlos López Estrada'nın yönetmenliğini yaptığı, geleneksel prenses algısını yıkacağı söylenen Raya ve Son Ejderha'nın fragmanını yayınladı.

Ülkesi kurtarmak için efsanevi son ejderhanın izini sürmeye karar veren savaşçı Raya’nın macerasını izleyicilerle buluşturacak olan, Walt Disney Stüdyoları’ndan “Raya ve Son Ejderha” filmine ait heyecanlandıran ilk fragman yayınlandı.

İlk Güneydoğu Asya prensesini beyaz perdeye getireceği için merakla beklenen Raya ve Son Ejderha animasyon filmi, insanlar ve ejderhaların uzun zaman önce uyum içinde yaşadıkları Kumandra ülkesinin fantastik dünyasında geçiyor.

Raya ve Son Ejderha’nın konusu şöyle: İnsanlar ve ejderhalar, uzun zaman önce Kumandra’nın fantastik dünyasında uyum içinde yaşarlardı. Ancak Druun isimli canavarlar ülkeyi tehdit ettiğinde, ejderhalar insanlığı kurtarabilmek için kendilerini feda ettiler. 500 yıl sonra şimdi, aynı canavarlar geri döndü. Onları sonsuza dek durdurabilmek için son ejderhayı bulmak, yalnız bi savaşçı olan Raya’ya düşer. Raya ve atı Tuk Tuk’un son ejderhayı bulmas, Druun’u sonsuza dek durdurması gerekecektir. Savaşçı prenses, yolculuk boyunca dünyayı kurtarmak için ejderha sihrinden çok daha fazlasının gerektiğini öğrenecektir.

Don Hall ve Carlos López Estrada’nın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu Qui Nguyen ve Adele Lim birlikte kaleme aldı. Raya’ya Kelly Marie Tran, Sisu karakterine ise Awkwafina sesiyle hayat verecek.

Raya ve Son Ejderha – Raya and the Last Dragon, 12 Mart 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Raya ve Son Ejderha (2021) Filmi Resmi Teaser Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.