Disney Plus, Jillian Bell ve Isla Fisher’lı Godmothered’dan Fragman Yayınladı

Disney Plus, Jillian Bell ve Isla Fisher’lı Godmothered’dan Fragman Yayınladı

  22 Kasım 2020

  3 Okunma

Disney+, Sharon Maguire'ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu fantastik komedi filmi Godmothered'dan fragman yayınladı.

Disney+, platformun yeni orijinal filmi Godmothered’ın ilk fragmanını izleyicilerin beğenisine sundu. 2000’lerin başındaki bir fantastik komedinin tüm estetiğine sahip olan film, günümüze uyum sağlamaya çalışan bir vaftiz perisinin hikayesini anlatıyor. Sharon Maguire’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde, Jillian Bell, genç, deneyimsiz ve neşeli iyimser bir peri vaftiz annesi olarak rol alıyor ve dünyanın hala peri vaftiz annelerine ihtiyacı olduğunu kanıtlamaya çalışıyor.

Godmothered’ın konusu şöyle: Peri vaftiz annesi olan Eleanor, yaptığı işin tükenmekte olduğunu öğrenince, dünyanın hala vaftiz annelerine ihtiyacı olduğunu kanıtlamaya çalışır. Bu sırada, sıkıntı içinde olan 10 yaşındaki bir çocuğun mektubunu bulur ve ona yardım etmek için Dünya’ya gitmeye karar verir. Ancak mektubun sahibi 40 yaşında bekar bir anne olan Mackenzie’dir. Eleanor, Mackenzie’nin mutlu olmasını sağlamak için harekete geçer.

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Santiago Cabrera , Mary Elizabeth Ellis , Jane Curtin , June Squibb , Jillian Shea Spaeder , Willa Syke , Artemis Pebdani , Utkarsh Ambudkar ve Stephnie Weir yer alıyor.

Godmothered, 4 Aralık’ta Disney+’ta izleyicilerle buluşacak.

Disney+ | Godmothered Resmi Fragman

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.