Netflix Dizisi “Disenchantment” 2. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı

Netflix Dizisi “Disenchantment” 2. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı

  8 Eylül 2019

  989 Okunma

Netflix’in çok sevilen Animasyon dizisi Disenchantment yeni sezon için tüm hazırlıklarını tamamladı. Sevilen Disenchantment dizisinin 2. Sezon 1. Bölüm fragmanı Netflix tarafından Türkçe Altyazılı olarak takipçilerinin beğenisine sunuldu.

Disenchantment Dizisinin Konusu: Orta Çağ Krallığı parçalanma arefesindedir ve Krallık Dreamland hakimiyeti altına girer. Bentwood Prensi Guysbert ile evlenme eşiğinde olan Prenses Bean evlilikten ani olarak vazgeçer ve kendisini bambaşka bir dünyanın içinde bulur. Düğün töreninden kaçarak uzaklaşan Prenses Bean, sarayından çıkarken gerçek dünya ilede yüzleşecektir. Yaşadığı hayatta kimlik arayışına giren Prenses Bean, yanına Elf arkadaşı Elfo ve içindeki şeytan Luci’yide alarak türlü maceralara atılır. Fantastik canlıların hüküm sürdüğü bu dünyada; mitolojik yaratıklar, troller, canavarlar, iblisler, morslar, cinler ve pek çok budala insan yaşam sürmektedir.

Disenchantment Dizisi 2. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle

Dizinin ilk sezonunda yönetmen koltuğuna oturmuş olan Ira Sherak, Brian Sheesley, Dwayne Carey-Hill, Albert Calleros, Peter Avanzino, David D. Au gibi isimler, 2. sezonda yönetmen koltuğunda görünmüyorlar. 2. sezon 1. bölüm yönetmenleri Frank Marino ve Wesley Archer ikilisi olarak dikkat çekiyor. Dizinin seslendirme kadrosunda ki yer alan isimler ve rolleri ise şu şekilde; Prenses Bean karakterini seslendiren Abbi Jacobson, Additional Voices karakterini seslendiren Robin Atkin Downes, Luci karakterini seslendiren Eric André, Elfo karakterini seslendiren Nat Faxon, King Zøg karakterini seslendiren John DiMaggio, Queen Oona karakterini seslendiren Tress MacNeille, Herald karakterini seslendiren David Herman, Odval karakterini seslendiren Maurice LaMarche, Sorcerio karakterini seslendiren Billy West, Kissy the Elf karakterini seslendiren Jeny Batten, Turbish karakterini seslendiren Rich Fulcher, Bunty karakterini seslendiren Lucy Montgomery, Prince Merkimer karakterini seslendiren Matt Berry, Stacy LeBlatt karakterini seslendiren Lauren Tom, Queen Dagmar karakterini seslendiren Sharon Horgan, Stan the Executioner karakterini seslendiren Noel Fielding gibi isimler yer almıştır.

Disenchantment 2. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Disenchantment 2. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı İlk Fragman

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.