Diane Kruger ve Martin Freeman Başrollü “The Operative” Filminden Fragman Var!

Diane Kruger ve Martin Freeman Başrollü “The Operative” Filminden Fragman Var!

  11 Temmuz 2019

  856 Okunma

Başrolü Diane Kruger ve Martin Freeman’a ait olan “The Operative“ filmi fragman paylaşımı yaptı. Film ilk fragmanını yayınlaması üzerine izleyiciden büyük ilgi toplamayı başardı.

Filmin başrol oyuncularından Diane Kruger, 2017 “Paramparça“ filmi ile ses getirmiş ve Cannes Film Festivali ile En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’ne sahip olmuştu. Alman aktris Diane Kruger’e başrolde eşlik eden Martin Freeman ise daha öncesinde “Sherlock” dizisinde yer almış, Emmy ve BAFTA ödülünü almıştı.

Filmde ikiliye eşlik eden isimler de ise Cas Anvor, Werner Dareh, Ohad Knoller, Liran Leva, Yaakov Zada Daniel var. “The Operative“ filminin yönetmen koltuğunda da Yuval Adler oturuyor. “Betlehem” ile Venedik Festivali’nde ödül kazanan yönetmen ayrıca senaristliği de elinde tutmakta. Film, beyaz perdeye “The English Teacher” romanından uyarlanıyor.

Filmin Konusu: Rachel adlı genç bir kadın İsrail’in istihbarat örgütü Massad’ın içerisine yerleşmiş gizli bir ajandır. Bu kadın babasının cenazesinden fütursuzca kaybolmuş ve geride tek bir iz bile bırakmamıştır. Onun nerede olduğu ile ilgili araştırmalarda elde edilen tek veri Almanya’dan İsrail’e çağrılan gözetmeni Thomas ile yaptığı şifreli bir telefon konuşması olacaktır. Rachel hayatını İran’ın bir nükleer programına karşı yaptığı casusluk girişimiyle karanlığa sürüklemiştir. Thomas ise Rachel’in gizemli kayboluşunun perde arkasında ne olduğunu çözme peşindedir.

Filmin 11 Ekim 2019’da ülkemizde izleyici ile buluşması bekleniyor. İşte Diane Kruger ve Martin Freeman’ın başrolünü paylaştığı The Operative Filminden ilk Fragman

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.