Denis Villeneuve İmzalı Dune Filminden Beklenen Fragman Yayınlandı!

Denis Villeneuve İmzalı Dune Filminden Beklenen Fragman Yayınlandı!

  9 Eylül 2020

  8 Okunma

Denis Villeneuve'ün Frank Herbert'in Dune serisinden aynı adla uyarladığı filmden beklenen fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Timothee Chalamet’in başrolünde yer aldığı bilim kurgu romanı uyarlaması Dune’dan beklenen ilk uzun soluklu fragman yayınlandı. Frank Herbert’in en çok satan kitabından uyarlanan filmin fragmanı, hayranlar için ikonik romana ilk bakışı veriyor.

Filmin yıldızlarla dolu kadrosunda Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Stellan Skarsgård, Zendaya, Jason Momoa, Josh Brolin, Dave Bautista ve Javier Bardem yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Arrival ve Blade Runner 2049 filmlerinin yönetmeni Denis Villeneuve üstleniyor.

Senaryosunu Villeneuve ile birlikte Eric Roth ve Jon Spaihts’in kaleme aldığı Dune’un resmi özeti şöyle: “Efsanevi ve duygusal olarak yüklü bir kahramanın yolculuğu olan Dune, ailesinin ve halkının geleceğini sağlamak için evrendeki en tehlikeli gezegene seyahat etmesi gereken, anlayışının ötesinde büyük bir kadere doğan parlak ve yetenekli bir genç adam olan Paul Atreides’in hikayesini anlatıyor. Kötü niyetli güçler, gezegenin var olan en değerli kaynağı, insanlığın en büyük potansiyelini açığa çıkarabilecek bir meta üzerinde çatışmaya girerken, sadece korkularını yenenler hayatta kalabilecektir.”

Dune’un 18 Aralık 2020’de sinemalarda yerini alması bekleniyor.

Dune (2020) Filmi Resmi Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.