Deeper Filminin Başrol Oyuncusu Idris Elba Olacak

Deeper Filminin Başrol Oyuncusu Idris Elba Olacak

  3 Şubat 2019

  245 Okunma

Deeper filminin başrolü belli oldu. Idris Elba başrol olacak.

Deeper doğaüstü gerilim filmleri arasında yer almaktadır. Film kadrosunu oluşturmak için gerekli çalışmaları da yapmaya başlamış durumdadır.

Deeper filminin yönetmen koltuğunda oturan isme baktığımız zaman karşımıza Baltasar Kormakur çıkıyor. Yönetmen daha önce 2012 yılında Son Vurgun ile çıkışını yakalamış sonrasında ise Everest, Zorlu İkili ve son etapta Sürükleniş filmleriyle kariyerine devam etmiştir. Kormakur yeni yöneteceği filmi olan Deeper için de başrol oyuncusunu buldu. Filmin başrolünde Luther dizisi ile Altın Küre ödülünü alan İdris Elba yer alacak.

Doğaüstü gerilim filmi olan Deeper’da eski bir astronota odaklanıyoruz. Bu astonot bir deniz aracıyla denizin en derin kısımlarından birisine gitmek için görevlendiriliyor. Araç hedefine yaklaştığı zaman ise birçok doğaüstü olay yaşanmaya başlanıyor. Filmin henüz vizyon tarihi tam olarak belli değil. Fakat prodüksiyon çalışmalarına önümüzdeki ilkbaharda başlanması bekleniyor.

Filmin senaryosunu ise Bay Doğru, Doğaüstü, American Ultra gibi yapımlarda karşımıza çıkmış olan Max Landis yapıyor. Landis sadece bununla sınırlı kalmıyor aynı zamanda Kevin Turen ve David S. Goyer ile beraber filmin yapım ekibinde bulunuyor.

Film yapım şirketi olan MGM bir süredir projenin hayata geçebilmesi için gerekli çalışmaları yapıyor. 2016 yılında filmin başrol koltuğunda yer alacak olan ismin Bradley Cooper olacağı düşünülüyordu. Hatta bunun için Wonder Woman filminden tanıdığımız Gal Gadot’un da kadroya ekleneceği konuşuluyordu. Fakat Cooper’ın takvimine uymayınca film rafa kaldırıldı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.