Daniel Craig’li Knives Out’un Devam Filmi İçin Çalışmalara Başlandı

Daniel Craig’li Knives Out’un Devam Filmi İçin Çalışmalara Başlandı

  10 Ocak 2020

  1.365 Okunma

Rian Johnson, Knives Out'un devam filmi için hazırlıklara başladıklarını açıkladı.

The Brothers Bloom, Brick, Star Wars: The Last Jedi gibi filmlere imza atan Rian Johnson, geçtiğimiz yıl Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas gibi oyuncuların başrolünü paylaştığı Knives Out ile izleyici karşısına çıktı. Golden Globe Ödül Töreni öncesi yapılan partiye katılan Johnson, The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada devam filmi planladıklarına ilişkin konuştu.

Sinemaseverler ve eleştirmenler tarafından beğeniyle karşılanan filmin gişede de başarı elde etmesiyle devam filmi gündeme geldi. Golden Globe partisinde THR’a konuşan yönetmen, Agatha Christie’nin Hercule Poirot karakterinden esinlenerek yarattığı Benoit Blanc ile başka film planları bulunduğunu belirtti. Johnson, gelecek yıl içinde hayata geçirilebileceğini, Daniel Craig’in karaktere geri döneceğini açıkladı.

Johnson, devam filminin Daniel Craig’in canlandırdığı Dedektif Benoit Blanc’a odaklanacağını belirtirken, filmin yapımcılarından Ram Bergman “Daniel filmi yaparken çok eğlendi ve daha fazlasını yapmak istiyor” ifadeleriyle oyuncunun role geri dönmek istediğini açıkladı.

85.yaş gününü kutlamasının ardından öldürülen ünlü suç romanı yazarının ölümünün ardındaki sırrı çözmeye çalışan dedektifin hikayesini konu alan Knives Out’un oyuncu kadrosunda Daniel Craig’in yanı sıra Chris Evans, Ana de Armas , Jamie Lee Curtis, Don Johnson, Christopher Plummer, Toni Collette gibi isimler yer alıyor.

Knives Out, bu hafta ülkemizde gösterime girecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.