Daniel Craig’li “Knives Out”tan Yeni Fragman Yayınlandı!

Daniel Craig’li “Knives Out”tan Yeni Fragman Yayınlandı!

  1 Kasım 2019

  1.026 Okunma

Yönetmenliğini ve senaryosunu Rian Johnson'ın üstlendiği, Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas gibi isimlerin yer aldığı Knives Out'tan yeni fragman yayınlandı.

Bu yıl düzenlenen 44.Toronto Film Festivali’nde sinemaseverlerle buluşan Rian Johnson imzalı Knives Out, büyük beğeni topladı. Johnson’ın yıldız oyuncu kadrosunu bir araya getirdiği filmi, hem eleştirmenlerden hem sinemaseverlerden büyük beğeni topladı. Kadroda yer alan yıldız oyuncular ve sergiledikleri performans da beğeniyle karşılandı. Film, Toronto Uluslararası Film Festivali’nin en dikkat çekici yapımlarından olmayı başardı.

Gizemli bir cinayeti çözmeye çalışan dedektif Benoit Blanc’ın hikayesini konu alan filmin oyuncu kadrosunda, Captain America rolüyle tanınan Chris Evans, James Bond olarak bilinen Daniel Craig, Ana de Armas’ın yanı sıra Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don Johnson, Katherine Langford gibi isimler de yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle; Başarılı suç romanı yazarı Harlan Thrombey, 85. yaş gününden kısa süre sonra evinde ölü bulunuyor. Dedektif Benoit Blanc (Daniel Craig), bu esrarengiz cinayetin araştırmasına gizlice dahil oluyor. Blanc, Harlan Thrombey’in ailesini ve hizmetçilerini soruşturarak cinayetin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyor.

ABD’de Kasım ayında vizyona girecek filmler için tanıtım çalışmaları devam ederken yeni bir fragman daha yayınlandı. 17 Kasım’da ABD’de vizyona girecek olan filmin Türkiye vizyon tarihi ise henüz belirsiz. Filmin yeni fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Knives Out (2019) Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.