Daniel Craig’in Halefi Bulundu: James Bond Rolünü Tom Hardy Devralacak

Daniel Craig’in Halefi Bulundu: James Bond Rolünü Tom Hardy Devralacak

  20 Eylül 2020

  6 Okunma

Daniel Craig'in No Time to Die filminde James Bond karakterine son kez hayat vermesinin ardından Tom Hardy'nin 007 rolünü devralacağı iddia edildi.

Popüler James Bond serisinin 25.filmi No Time to Die pandemi nedeniyle Nisan ayından Kasım ayına ertelenirken, Daniel Craig kurgusal MI6 ajanını beşinci ve son kez canlandıracak. No Time to Die’dan sonra 007 rolünü kimin devralacağı merak edilirken, konuyla ilgili sürpriz bir söylenti ortaya çıktı.

The Vulcan Reporter isimli sinema sitesinde yer alan habere göre, Daniel Craig’in halefi olacak isim Mad Max ve Venom oyuncusu Tom Hardy’den başkası değil. Filmin Kasım ayında yayınlanmasından sonra kararın kasım ayında açıklanacağı da söylentiler arasında. No Time to Die’ın yeniden ertelenmesi durumunda rolü devralması beklenen isim 2021’in başlarında da açıklanabilir.

Casus film serisi, ilk olarak Ian Fleming’in romanlarında yer alan MI6 ajanı James Bond’un “007” adlı kurgusal karakterine dayanıyor. İkonik karakter şimdiye kadar Sean Connery, David Niven, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan ve Daniel Craig tarafından canlandırıldı.

The Sun dahil olmak üzere İngiliz haber siteleri/blogları da Tom Hardy’nin yeni Bond’u oynayacağı iddiasına yer verdi ancak bu söylentilerin doğru olup olmadığını bekleyip göreceğiz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.