“Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ”dan Türkçe Dublajlı İlk Fragman Yayınlandı!

“Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ”dan Türkçe Dublajlı İlk Fragman Yayınlandı!

  21 Eylül 2020

  23 Okunma

Universal Pictures, Joel Crawford'un yönetmenliğini yaptığı animasyon devam filmi Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ'dan ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sundu.

Çok beğenilen 2013 yapımı The Croods’un yakın zamanda gösterime girecek olan devam filmi Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ’dan Türkçe dublajlı fragman yayınlandı. 2013 filminin orijinal seslendirme kadrosunun geri döndüğü devam macerasında Crood ailesine The Bettermans adlı yeni bir aile meydan okuyor.

Yaşamak için yeni bir yere ihtiyacı olan Crood’lar, daha güvenli bir yer arayışıyla dünyaya doğru yola çıkarlar. Etrafı duvarlarla çevrili huzurlu cenneti keşfettiklerinde, orada yaşayan The Betterman ailesi ile karşı karşıya gelirler. Adlarından anlaşılacağı gibi, ağaç evleri, muhteşem icatları ve sulak arazileriyle Crood’lardan daha iyi imkanlara sahiptirler. Ancak iki aile birlikte yaşamaya başladığında, mağara ailesi ile “modern” aile arasında gerilim tırmanır.

Joel Crawford bu sefer ilk uzun metrajlı yönetmenlik koltuğunda oturuyor ve orijinal yönetmenler Chris Sanders ve Kirk DeMicco’nun yerini alıyor. Senaryoyu ise Dan Hageman ve Kevin Hageman kaleme aldı. Nicolas Cage, Emma Stone ve Ryan Reynolds’ın yanı sıra seslendirme kadrosunda Catherine Keener, Clark Duke, Randy Thom, Cloris Leachman, Leslie Mann, Peter Dinklage ve Kelly Marie Tran yer alıyor.

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ, yakında sinemalarda olacak.

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ Türkçe Dublajlı Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.