Yeni Netflix Dizisi “Criminal”den 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragman

Yeni Netflix Dizisi “Criminal”den 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragman

  8 Eylül 2019

  927 Okunma

Netflix’in 20 Eylül 2019 tarihinde yayınlamaya başlayacağı, toplam 12 bölümlük, çekimleri 4 ülkede gerçekleşecek olan “Criminal” dizisinde Türkçe Altyazılı ilk fragman yayımlandı.

Çekimlerin ilk ayağı olan Fransa’da ki ilk bölümün başrollerini Nathalie Baye ve Jérémie Renier oluşturacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise George Kay ve Jim Field Smith ikilisi oturacak. Fransa, İspanya, İngiltere ve Almanya’da çekilecek olan Criminal dizisi toplam 12 bölümden oluşacak ve bölümler birbirinden benzersiz konu işleyecek. Dizinin Sloganı ise “Gerçek İçin Tek Şans” olarak görülüyor. Dizinin tüm bölümlerde ki oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Inma Cuesta, Eduard Fernández, Carmen Machi, Emma Suárez, Christian Kuchenbuch, Jonathan Berlin, Daniel Chamorro, Lolita Chakrabarti, Javi Coll, Nina Hoss, Sebastian Koch, Deniz Arora, Milo Taboada, Clare-Hope Ashitey, Hayley Atwell, Margot Bancilhon, Nathalie Baye, Christian Berkel, Jorge Bosch, José Ángel Egido, Sylvester Groth, Lee Ingleby, Stéphane Jobert, Florence Kasumba, Katherine Kelly, Youssef Kerkour, Peter Kurth, Laurent Lucas, Eva Meckbach, Nuria Mencía, Nicholas Pinnock, Jérémie Renier ve David Tennant şeklinde açıklandı.

Criminal Dizi Konusu: Suç türünde ki dizinin konusunda işlenmiş olan bir suç ile ilgili yürütülen soruşturmanın tüm detayları gözler önüne seriliyor. Sorgu odasında yaşanılan her ne varsa ayna tutulan dizide Fransa, İngiltere, İspanya ve Almanya’da geçen dört farklı hikaye konu ediniyor. Dizinin ana temasında bir polis memuru ve zanlı arasında sorgu esnasında geçen süreç işleniyor. Dizi hangi ülkede çekildiyse yönetmen ve senaristlerini o ülkede yer alan kişilere emenat ediyor.

Criminal Dizisi 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.