Yeni Netflix Dizisi “Criminal”den 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragman

Yeni Netflix Dizisi “Criminal”den 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragman

  8 Eylül 2019

  1.009 Okunma

Netflix’in 20 Eylül 2019 tarihinde yayınlamaya başlayacağı, toplam 12 bölümlük, çekimleri 4 ülkede gerçekleşecek olan “Criminal” dizisinde Türkçe Altyazılı ilk fragman yayımlandı.

Çekimlerin ilk ayağı olan Fransa’da ki ilk bölümün başrollerini Nathalie Baye ve Jérémie Renier oluşturacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise George Kay ve Jim Field Smith ikilisi oturacak. Fransa, İspanya, İngiltere ve Almanya’da çekilecek olan Criminal dizisi toplam 12 bölümden oluşacak ve bölümler birbirinden benzersiz konu işleyecek. Dizinin Sloganı ise “Gerçek İçin Tek Şans” olarak görülüyor. Dizinin tüm bölümlerde ki oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Inma Cuesta, Eduard Fernández, Carmen Machi, Emma Suárez, Christian Kuchenbuch, Jonathan Berlin, Daniel Chamorro, Lolita Chakrabarti, Javi Coll, Nina Hoss, Sebastian Koch, Deniz Arora, Milo Taboada, Clare-Hope Ashitey, Hayley Atwell, Margot Bancilhon, Nathalie Baye, Christian Berkel, Jorge Bosch, José Ángel Egido, Sylvester Groth, Lee Ingleby, Stéphane Jobert, Florence Kasumba, Katherine Kelly, Youssef Kerkour, Peter Kurth, Laurent Lucas, Eva Meckbach, Nuria Mencía, Nicholas Pinnock, Jérémie Renier ve David Tennant şeklinde açıklandı.

Criminal Dizi Konusu: Suç türünde ki dizinin konusunda işlenmiş olan bir suç ile ilgili yürütülen soruşturmanın tüm detayları gözler önüne seriliyor. Sorgu odasında yaşanılan her ne varsa ayna tutulan dizide Fransa, İngiltere, İspanya ve Almanya’da geçen dört farklı hikaye konu ediniyor. Dizinin ana temasında bir polis memuru ve zanlı arasında sorgu esnasında geçen süreç işleniyor. Dizi hangi ülkede çekildiyse yönetmen ve senaristlerini o ülkede yer alan kişilere emenat ediyor.

Criminal Dizisi 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.