Creed 2: Efsane Yükseliyor Filminden Rekor Hasılat

Creed 2: Efsane Yükseliyor Filminden Rekor Hasılat

  24 Aralık 2018

  1.456 Okunma

ABD'de gösterime giren Creed 2 Filmi bugüne kadar çekilmiş olan Rocky serilerinin tamamını geride bırakarak ilk üç gününde 35 Milyon Dolar gelir elde etti.

10 Ocak 2019 tarihinde Türkiye’de gösterime girecek olan Creed 2: Efsane Yükseliyor filmi 14 Aralık tarihinde ülkesi Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girdi. Yapım şirketinin açıklamasına göre ilk üç günde 35 Milyon Dolar hasılat elde eden filmin dünya genelinde ne kadar kazanacağı büyük merak konusu oldu.

Film ile ilgili ilginç başka bir olay ise Çin’de gösterime girecek olması. Daha önce Rocky serilerinden hiç birinin Çin’de vizyona girmemesi kafaları karıştırırken bu ülkenin nüfus yoğunluğundan ötürü büyük gişe hasılatı beklenirken, bir yandan da serinin hiç birisinin orda oynamadığı ve bu yüzden izleyicinin filme tam olarak adapte olamayacağı için gitmeyeceğini düşünmeleri de söylentiler arasında geziniyor.

Yönetmen koltuğunda Steven Caple Jr. oturuyor. Başrolleri ise; Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Dolph Lundgren ve Tessa Thompson paylaşıyor.

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      hamit 1 Ocak 2019 01:02:51

    Buyuk merakla bekliyorum

Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.