Corona Virüse Yakalanan Idris Elba’dan Durum Güncellemesi!

Corona Virüse Yakalanan Idris Elba’dan Durum Güncellemesi!

  29 Mart 2020

  1.002 Okunma

Dünya genelini etkisi alan Corona virüse yakalanan Idris Elba, virüse karşı bağışıklık kazanmaya başladıklarını açıkladı.

Dünya genelinde 600 bin kişiyi etkileyen ve birçok kişinn ölümüne neden olan Corona virüs salgını, geçtiğimiz haftalarda Hollywood yıldızlarına yayılmaya başlamıştı. Covid-19’a yakalanan ünlülerden biri İngiliz aktör Idris Elba olmuştu. Sosyal medya hesabından Corona virüs testinin pozitif çıktığını duyuran Elba, sosyal izolasyonun önemine vurgu yapmıştı. Durumuyla ilgili yeniden açıklama yapan oyuncu, virüse karşı bağışıklık kazanmaya başladıklarını ifade etti.

Tom Hanks ve eşi Rita Wilson, Olga Kurylenko gibi oyuncuların ardından Idris Elba ve eşi Sabrina Dhowre de Corona virüse yakalandıklarını açıklamıştı. Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Elba, sağlık durumlarıyla ilgili güncel bilgileri takipçileriyle paylaştı.

Hala karantinada olduğunu belirten Altın Küre ödüllü oyuncu, “Umarım herkes bu durumla başa çıkıyordur. Şu an hala karantinadayım. Sabrina ve ben şimdiye dek bir değişiklik olmadan iyi hissediyoruz. Doktor karantinadan sonra antikorlarımız bununla savaştığı için belli bir süre bağışıklık kazanmış olacağımızı söyledi. Belli bir noktadan sonra Londra’ya gitmek istiyoruz. Güvende kalın” ifadelerini kullandı.

Idris Elba ve şSabrina Dhowre henüz karantinada ancak Tom Hanks ve eşi Rita Wilson’ın hastalığı atlatarak taburcu oldukları açıklandı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.