Claes Bang, Robert Eggers İmzalı The Northman’ın Kadrosuna Dahil Oldu

Claes Bang, Robert Eggers İmzalı The Northman’ın Kadrosuna Dahil Oldu

  20 Aralık 2019

  1.216 Okunma

Robert Eggers'ın yıldız isimleri bir araya getirdiği yeni filmi The Northman'ın oyuncu kadrosuna Claes Bang de dahil oldu.

İlk filmi The Witch ile başarı yakalayan, son filmi The Lighthouse ile izleyicilerin karşısına çıkan ve adından övgüyle söz ettiren Robert Eggers, yazıp yönettiği The Northman’ın hazırlıklarına başladı. 10. yüzyılın başında İzlanda’da geçen bir Viking intikam destanını konu alan filmin oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor.

Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Anya Taylor-Joy, Willem Dafoe ve Bill Skarsgård’ın birlikte rol alacağı filmin oyuncu kadrosuna Danimarkalı oyuncu Claes Bang da dahil oldu. The Square’deki performansıyla adından övgüyle söz ettiren oyuncu, önümüzdeki günlerde BBC’nin Dracula dizisiyle karşımıza çıkacak.

The Nortman’ın senaryosunu Eggers ile birlikte İzlandalı şair ve romancı Sjón kaleme alacak. 10.yüzyılın başında İzlanda’da geçecek olan film öldürülen babasının intikamını almak isteyen Viking Prensinin hikayesini konu alacak.

İlk filmleri The Witch ve The Lighthouse ile sinema dünyasında adından söz ettirmeyi başaran Eggers’ın yeni filmi The Northman önümüzdeki yılın en merak edilen filmleri arasında yer alıyor. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken The Northman’la ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.