Ali Atay’ın Yönetmenliğini Yaptığı “Cinayet Süsü” Filminden İlk Fragman

Ali Atay’ın Yönetmenliğini Yaptığı “Cinayet Süsü” Filminden İlk Fragman

  26 Nisan 2019

  430 Okunma

TAFF Pictures’ın yapımcılığında ünlü oyuncu Ali Atay’ın üçüncü kez yönetmen koltuğuna oturduğu yeni filmi “Cinayet Süsü”nden ilk fragman yayınlandı.

16 Ağustos 2019 tarihinde gösterime girmesi planlanan yönetmen koltuğuna Ali Atay’ın oturduğu “Cinayet Süsü” filminden ilk fragman videosu yayınlandı. Filmde Binnur Kaya, Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit Çakmak, Mehmet Özgür ve Mert Denizmen gibi isimler rol alıyor.

Filmin Konusu: Tarihte bugüne dek görülmemiş bir cinayet vakası ile karşılaşan cinayet büro amirliği, beklenmedik şekilde hiç olmadık kötü yöntemlerle soruşturmaya başlar. Israrlı bir şekilde kötü yöntemlerine devam eden cinayet bürosunun, başarısız şekilde yürüttüğü soruşturma devam ederken birbiri ardına yeni cinayet vakalarının gelmesi işlerini daha da zor bir hale sokar. Bu olaylar olurken cinayet büroda yeni bir aşk filizlenir. Ancak yaşanan bu olaylar ekipteki herkesin cinnete yaklaşmasına sebep olur.

İşte Cinayet Süsü Filminin ilk Fragmanı

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.