Ali Atay’ın Yönetmenliğini Yaptığı “Cinayet Süsü” Filminden İlk Fragman

Ali Atay’ın Yönetmenliğini Yaptığı “Cinayet Süsü” Filminden İlk Fragman

  26 Nisan 2019

  542 Okunma

TAFF Pictures’ın yapımcılığında ünlü oyuncu Ali Atay’ın üçüncü kez yönetmen koltuğuna oturduğu yeni filmi “Cinayet Süsü”nden ilk fragman yayınlandı.

16 Ağustos 2019 tarihinde gösterime girmesi planlanan yönetmen koltuğuna Ali Atay’ın oturduğu “Cinayet Süsü” filminden ilk fragman videosu yayınlandı. Filmde Binnur Kaya, Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit Çakmak, Mehmet Özgür ve Mert Denizmen gibi isimler rol alıyor.

Filmin Konusu: Tarihte bugüne dek görülmemiş bir cinayet vakası ile karşılaşan cinayet büro amirliği, beklenmedik şekilde hiç olmadık kötü yöntemlerle soruşturmaya başlar. Israrlı bir şekilde kötü yöntemlerine devam eden cinayet bürosunun, başarısız şekilde yürüttüğü soruşturma devam ederken birbiri ardına yeni cinayet vakalarının gelmesi işlerini daha da zor bir hale sokar. Bu olaylar olurken cinayet büroda yeni bir aşk filizlenir. Ancak yaşanan bu olaylar ekipteki herkesin cinnete yaklaşmasına sebep olur.

İşte Cinayet Süsü Filminin ilk Fragmanı

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.