Çılgın İkili’nin Yeni Filmi “Bad Boys For Life”tan Heyecan Dolu Yeni Fragman!

Çılgın İkili’nin Yeni Filmi “Bad Boys For Life”tan Heyecan Dolu Yeni Fragman!

  9 Kasım 2019

  3.056 Okunma

Başrollerini Will Smith ve Martin Lawrence ikilisinin üstlendiği Çılgın İkili'nin yeni filmi Bad Boys For Life'tan yeni fragman paylaşıldı.

1995 yılında Çılgın İkili olarak karşımıza çıkan Will Smith ve Martin Lawrence ikilisi, serinin devam filmi için yeniden bir araya geldi. Sony, serinin devam filmi Bad Boys For Life’tan yeni fragman paylaştı.

Çılgın İkili filmi, uzun bir aranın ardından sinemalara yeniden dönmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Will Smith ve Martin Lawrence’ın yer aldığı filmde Mike ve Marcus son kez beraber göreve hazırlanıyor. Bugün yayınlanan fragman, aksiyon dolu bir göreve atılacaklarını ve heyecanın kaldığı yerden devam ettiğini gösteriyor.

Sony’nn yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmenlik koltuğunda ise Adil El Arbi ve Bilall Fallah oturuyor. Aksiyon-komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Will Smith ve Martin Lawrence’ın yanı sıra Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton, Jacob Scipio ve Paula Nunez gibi isimler de bulunuyor.

Sony, fragmanını paylaştığı filmi “Mike Lowrey ve Marcus Burnet, merakla beklenen son bir yolculuk için Çılgın İkili 3’te tekrar bir araya geldi.” sözleriyle tanıttı.

Filmin konusu ise şöyle: Emekli olmaya hazırlanan ve sakin bir hayat hayali kuran Marcus, birilerinin Mike’ın peşine düşerek onu öldürmek istemesiyle arkadaşına yardımcı olma kararı alıyor. Böylece Çılgın İkili, son bir görev için yeniden bir araya geliyor.

Heyecanla beklenen Bad Boys for Life filmi 31 Ocak 2020‘de vizyona girecek.

Bad Boys For Life – Çılgın İkili 3 Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.