Christopher Nolan, Tenet Yıldızı Robert Pattinson’ın Yeni Batman’i İçin Heyecanlı!

Christopher Nolan, Tenet Yıldızı Robert Pattinson’ın Yeni Batman’i İçin Heyecanlı!

  31 Ağustos 2020

  9 Okunma

Robert Pattinson'ın başrolde olduğu Tenet filminin yönetmeni Christopher Nolan, aktörün Batman rolünde ne yaptığını görmek için heyecanlı olduğunu ifade etti.

Christopher Nolan’ın The Dark Knight üçlemesi, genel olarak süper kahraman filmleri ve özel olarak Batman filmleri için altın standart olarak kabul edilir. Yönetmen, yeni Batman olan Robert Pattinson’ın oynadığı yeni film Tenet ile sinemalara geri döndü. CNA’kanalına röportaj veren Nolan, Pattinson’ın Batman’i ile ilgili duygularını dile getirdi.

Batman rolünde Christian Bale ile son derece başarılı Dark Knight üçlemesini yöneten Nolan, Pattinson’ın ipuçları için ona hiç yaklaşmadığını söyledi. Yönetmen, şu ifadeleri kullandı: “Kesinlikle benden tavsiye istemedi. Çekimlerin sonuna kadar konu hakkında saygılı bir sessizlik yaşadık. Birkaç şey söyledik ve birkaç şaka yaptık. Kendi başına neler yapacağının farklı yönleri hakkında biraz konuştuk. Ama oyuncu kadrosunda olduğu için çok mutluydum ve harika bir iş çıkaracağını düşünüyorum. O karakterle ne yaptığını görmek beni çok heyecanlandırıyor.”

Nolan’ın Dark Knight efsanesine getirdiği yeni bakış nedeniyle Nolan, karakter üzerinde inkar edilemez derecede büyük bir etkiye sahip. Bu nedenle hayranlar Nolan’ın bununla ilgili duygularını merak ediyor. Görünüşe göre Nolan, Robert Pattinson’a, kendisinden herhangi bir yardım almadan Batman’in zihninde kendi yolunu bulabileceği konusunda güveniyor.

Matt Reeves’in yönetmenliğini yaptığı The Batman, 1 Ekim 2021’de izleyicilerle buluşacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.