Christopher İmzalı Casus Filmi Tenet’tan Yeni Fragman Geldi!

Christopher İmzalı Casus Filmi Tenet’tan Yeni Fragman Geldi!

  22 Ağustos 2020

  9 Okunma

Christopher Nolan'ın heyecanla beklenen Tenet filminden üçüncü ve son fragman yayınlandı.

Inception, Interstaller, Memento, Dunkirk, The Presige gibi filmlere imza atan yönetmen Christopher Nolan’ın bu yıl heyecanla beklenen filmi koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmişti. Sinema salonlarının açık olduğu ülkelerde gelecek hafta vizyona girecek olan filmden üçüncü ve son fragman yayınlandı.

Tenet, koronavirüs krizi nedeniyle 17 Temmuz’daki ilk gösterim tarihinden birkaç kez ertelendikten sonra 26 Ağustos’ta dünya çapında 70’den fazla ülkede sinemalarda prömiyer yapacak.

Christopher Nolan, Tenet ile ilgili birçok bilgiyi saklamasından ötürü filmin hikayesine dair bilinenler oldukça kısıtlı. Bu casusluk geriliminde John David Washington, Armageddon’u önlemek isteyen gizli bir organizasyonla çalışan ajan olarak oyuncu kadrosuna liderlik ediyor. Film, açık bir şekilde zaman yolculuğu olmayan ancak tersine çevirme olarak adlandırılan zamanla oynama olan konsepti kullanıyor. Tüm filmin etrafında döndüğü konsept kulağa büyüleyici geliyor.

Nolan’ın yazıp yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Robert Pattinson ve John David Washington’a Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Martin Donovan, Fiona Duorif, Yuri Kolokolnikov, Himesh Patel, Aaron Taylor-Johnson, Denzil Smith, Kenneth Branagh ve Michael Caine isimleri eşlik ediyor.

Tenet, 26 Ağustos’ta izleyicilerle buluşacak.

Tenet (2020) Filmi Final Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.