Christina Aguilera’dan Mulan Filmi İçin Şarkı: Loyal Brave True

Christina Aguilera’dan Mulan Filmi İçin Şarkı: Loyal Brave True

  20 Ağustos 2020

  11 Okunma

Christina Aguilera, Eylül ayında gösterime girecek olan Disney'in Mulan filmi için yaptığı "Loyal Brave True" şarkısını ve klibini tanıttı.

Yıllar önce Disney’in 1998 yapımı orijinal animasyon filmi Mulan için “Reflection” şarkısını seslendiren Christina Aguilera, şimdi ise yeniden çevrim Mulan filmi için “Loyal Brave True” adlı yeni bir şarkı ile geri döndü. Aguilera, yeni şarkısını ve video klibini tanıttı. Şarkının klibi DisneyMusicVEVO Youtube kanalında izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Şarkının videosu, aynı zamanda canlı aksiyon Mulan’ın da yönetmeni olan Niki Caro tarafından yönetildi. Klipte Mulan’ın bir savaşçı olma yolculuğunu tasvir etmek için kırmızı bir arka plan kullanıldı.

“The Ballad of Mulan” şiirine dayanan Mulan, genç bir kadının savaşçı olma hikayesini anlatıyor. Çin İmparatoru, ülkeyi Kuzeyli işgalcilerden korumak için ailede bir kişinin İmparatorluk Ordusunda hizmet etmesi gerektiğine dair bir kararname yayınlar. Hua Mulan adında genç bir kadın, yaşlı babasının yerine orduya kaydolur. Hikayenin geri kalanı, Mulan’ın sıkıntılar karşısında gerçek bir savaşçı olma, milletin ve babasının saygısını kazanma arayışını anlatıyor.

Filmde; Yifei Liu Mulan’a, Donnie Yen Kumandan Tung rolüne, Jason Scott Lee Böri Khan karakterine, Yoson An Cheng Honghui’ye, Gong Li Xianniang’a ve Jet Li ise İmparator rolüne hayat veriyor.

Mulan, 4 Eylül’de Disney + ‘da ve sinemalarda olacak.

Christina Aguilera – Loyal Brave True

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.