Christian Bale, 4. Batman Filmini Neden Reddettiğini Açıkladı

Christian Bale, 4. Batman Filmini Neden Reddettiğini Açıkladı

  20 Kasım 2019

  1.179 Okunma

The Dark Night üçlemesinde Batman'i canlandıran Christian Bale, dördüncü kez gelen teklifi Christopher Nolan'ın planına sadık kalmak için geri çevirdiğini açıkladı.

Christopher Nolan imzalı The Dark Night üçlemesinde Batman’a hayat veren Christian Bale, üçlemenin dördüncü filmi için kendisine teklif gittiğini ancak filmi reddettiğini açıkladı.

Batman üçlemesinin başrolü Christian Bale, yıllar sonra seriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Yeni filmi Ford V. Ferrari ile gündemde olan Bale, filminin tanıtımı için Toronto Sun’a konuştu. Just Jared’in haberine göre, başarılı aktöre dördüncü film için teklif gitmiş ancak Bale teklifi reddetmiş.

Bale, konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı:

“Batman Begins’in ardından bize geldiler ve ‘Başka bir film daha yapmak ister misin?’ dediler. Bu muhteşemdi ama biz yine de ‘Bizden bu kadar. Başka bir fırsat daha olmayacak.’ dedik. Sonra tekrar geldiler ve ‘Tamam üçüncüyü yapalım’ dediler. Christopher Nolan hep der ki ‘Eğer üç filmi çekecek kadar şanslı olursak, orada durmalıyız.’ ‘Ondan sonra bırakalım’ derdi. Sonra kaçınılmaz olarak bize gelip dördüncü filmi sorduklarında ‘Hayır, Chris’in her zaman hayal ettiği gibi üçleme planına sadık kalmalıyız, daha fazla uzatmayalım ve dördüncüyü yapmayalım'”

Christian Bale’in Batman The Dark Night üçlemesinin ardından Ben Affleck Batman rolüyle izleyici karşısına çıkmıştı. Şimdilerde ise Matt Reeves’in yönetmenlik koltuğuna oturduğu The Batman filminde Robert Pattinson’ı Batman olarak izleyeceğiz. The Batman 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.