Chris Evans, Captain America’yı Yeniden Canlandırmak İstemiyor!

Chris Evans, Captain America’yı Yeniden Canlandırmak İstemiyor!

  13 Kasım 2019

  1.019 Okunma

Marvel Sinematik Evreni'nde Avengers: Endgame filminde evrenden ayrılan karakterlerden biri de Captain America olmuştu. Karaktere hayat veren Chris Evans, karakteri yeniden canlandırıp canlandırmayacağıyla ilgili konuştu.

Robert Downey Jr.‘ın canlandırdığı Iron Man‘inin aksine Chris Evans‘ın canlandırdığı Captain America Avengers: Endgame olaylarından sağ çıkmıştı ve aktörün ikonik süper kahraman karakteri olarak gelecekte geri dönmesi için kapı açık bırakılmıştı. Chris Evans, karakteri yeniden canlandırmak istemediğini ancak asla “asla” demediğini belirtti.

Marvel’deki uzun süreli rol arkadaşı Scarlett Johansson ile birlikte Variety’nin “Actors on Actors” serisine konuk olan Chris Evans, Marvel filmlerinde hayat verdiği Captain America karakteriyle ilgili konuştu. Evans, Marvel evrenine geri dönüp dönmeyeceği konusunda şöyle konuştu:

“Asla asla deme. Karakteri seviyorum, bilmiyorum. Bu kesin bir ‘hayır’ değil ama istekli bir ‘evet’ de değil. Şuan üzerinde çalıştığım başka şeyler var. Captain, iniş yapmayı zorlaştırdı ve bence yolculuğunu tamamlamasına izin vererek iyi bir iş çıkardılar. Eğer yeniden geri dönmek istiyorsanız bunun parasal bir karşılığı olmaz. Sırf izleyiciler heyecanlanmak istiyor diye olmaz. Neyi ortaya koyuyoruz, hikayeye neyi ekliyoruz? Birçok şeyin bir araya gelmesi gerekir.”

Scarlett Johansson’ın yolculuğu da Engame ile birlikte sona ermişti. Ancak Johansson, karakterin geçmişini anlatacak bir film ile Marvel Sinematik Evreni’nde son kez yer alacak. Bu filmde Captain America’nın rol alıp almayacağına ilişkin bir bilgi ise henüz paylaşılmadı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.