Charlie’s Angels’dan Yeni Görseller Geldi

Charlie’s Angels’dan Yeni Görseller Geldi

  15 Nisan 2019

  592 Okunma

Naomi Scott, Elizabeth Banks, Kristen Stewart ve Ella Balinska'nın başrolünü paylaştığı Charlie'nin Melekleri filminin üçüncü ve 2019 yılı uyarlaması olan Charlie's Angels'dan yeni görseller geldi.

Almanya’nın Berlin ve Hamburg şehirlerinin yanı sıra Türkiye’den de İstanbul’da çekimleri devam eden yapımın görselleri Entertainment Weekly tarafından paylaşıldı. Filmin başrol oyuncusu ve yönetmeni olan Elizabeth Banks ile bir röportaj düzenlendi. Verdiği röportajda şu sözleri dile getirdi: “Kadınların daha fazla romantik ilişkilerini konu alan veya ebeveynlerini neden az aradıklarıyla ilgili olan bir film değil, istedikleri an bir arada olabildikleri, işbirliği içinde oldukları ve birbirlerine sonuna kadar destek verdikleri bir film yapmak benim için çok önem taşıyordu. Çalışma henüz devam ederken bunları konuşmayı doğru bulmuyorum, yalnızca işime odaklanmak istiyorum.. Charlie’nin Melekleri’ne becerilerinin gerektiği gibi davranmak önemli hissettirdi.” Ayrıca Elizabeth Banks filmde kendi canlandırdığı karakter hakkında şunları dile getirdi: “Charlie’nin Melekleri her daim farklı isimler ve farklı oyuncu kadroları ile canlandırıldı. Ama Bosley karakterinin adı, onu kim canlandırırsa canlandırsın hep Bosley olarak kaldı. O zaman biz de ‘Bu bir isimden çok daha fazlasını ifade etmeli’ diye düşündük.” diye yanıt verdi.

İşte 22 Kasım 2019 tarihinde ülkemizde gösterime girmesi beklenen Charlie’s AngelsCharlie’nin Melekleri Filminden kareler:

Fotoğraf 1

Charlie'nin Melekleri | Fotoğraf 1

Fotoğraf 2

Charlie'nin Melekleri | Fotoğraf 2

Fotoğraf 3

Charlie'nin Melekleri | Fotoğraf 3

Fotoğraf 4

Charlie'nin Melekleri | Fotoğraf 4

Fotoğraf 5

Charlie'nin Melekleri | Fotoğraf 5

Fotoğraf 6

Charlie'nin Melekleri | Fotoğraf 6

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.