Charlie’nin Melekleri Filminden Türkçe Altyazılı ilk Fragman Geldi

Charlie’nin Melekleri Filminden Türkçe Altyazılı ilk Fragman Geldi

  30 Haziran 2019

  919 Okunma

21 Kasım 2019 tarihinde ülkemizde de gösterime girecek olan Elizabeth Banks'in yönetmen koltuğuna oturduğu Charlie's Angels - Charlie'nin Melekleri filminden Türkçe Altyazılı ilk Fragman geldi.

Oyuncu kadrosunda Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska, Luis Gerardo Méndez, Jonathan Tucker, Noah Centineo, Sam Claflin, Djimon Hounsou, Samantha Hunter Ogan ve Patrick Stewart gibi dev isimlerin yer aldığı filmin çekimleri Almanya’nın Berlin ve Hamburg şehirlerinin yanı sıra Türkiye’den de İstanbul’da gerçekleşti. Filmin yönetmeni olan Elizabeth Banks filmde rolde alacak.

Yeni jenerasyonu ile 2019 yılında yeniden karşımıza çıkacak olan Charlie’nin Melekleri filminde birbirinden yetenekli kadın ajanların maceralarına tanık olacağız. İşte merakla beklenen Charlie’s Angels – Charlie’nin Melekleri Filminden Türkçe Altyazılı ilk Fragmanı izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.