Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filminin İlk Fragmanı

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filminin İlk Fragmanı

  11 Temmuz 2019

  765 Okunma

Filmde başrolleri ve küçüklüğünü 3 ayrı isim oynayacak olup, bunlardan birisi küçüklüğünden başlayıp genç hali ve benzerliğiyle dikkat çeken oyuncu Hayat Van Eck olacak. Hayat Van Eck ile beraber diğer iki minik oyuncuyu da filme hazırlayan isim ise abisi Naim Süleymanoğlu gibi milli gurumuz olan Muharrem Süleymanoğlu’dur. Böylelikle filmde kendisinden de bir şeyler görme fırsatımız olacak.

Ülkemizin değerlerinden biri haline gelmiş… Dünya çapında ün yapmış birinden bahsedeceğiz… Hem ülkesinin gururu hem de şu zamana kadar rekoru hala kırılamamış. Cep Herkülü ve birçok takma adı olan Naim Süleymanoğlu. İmkansızlığıyla harikalar yaratan, küçük yaştan itibaren bir milli değer haline gelmiş Türk sporcumuz. Böylece günümüzde filmiyle beyaz perdeye taşınmıştır.

Bulgaristan’dan beri gelen bu başarı hikayesinde sayısız şampiyonluk yaşamış. Dünyanın en iyi sporcusu ünvanı bile olan ve yurt dışında ünlü dergilere kapak olmuş. Dünya çapında Türk’ün gücünü göstermiş. Ülkesini böylece gururlandırmıştır. Şimdilerde ise filmiyle konuşulmaya başlanmış olup bu filmle başarılarını şampiyonluklarını seyirciye aktararak insanların ülkeleri için ter dökmüş hayatları benimsemeleri amaçlanmıştır.

Bu şekilde diğer ülkelerin kahramanlarını seyretmek yerine güzel ülkemizin gurur verici insanlarını ve onlara ait yaşamlarını görmek. Seyircinin en çok istediği ve hoşuna giden şeylerden biri haline gelecektir. Umarız bu film bir başlangıç olur ve nice gurur verici başyapıtları izleyebiliriz. Kendi kahramanlarımızı daha iyi benimsemek adına güzel çalışmalarla tarihe geçmiş isimlerimizi daha çok görmemiz gereklidir.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filminin İlk Fragmanı

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.