Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri Dizisi Netflix’te Yayınlanacak

Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri Dizisi Netflix’te Yayınlanacak

  8 Ekim 2020

  4 Okunma

Cem Yılmaz, katıldığı TV programında Erşan Kuneri dizisinin Netflix'te yayınlanacağını duyurdu.

G.O.R.A ve Arif 216 gibi filmlerden tanınan Erşan Kuneri karakteri hakkında dizi gerçek oluyor. Cem Yılmaz, bir katıldığı TV programında daha önce detaylarını paylaştığı Erşan Kuneri dizisinin Netflix’te yayınlanacağını duyurdu. Yılmaz, Sitcom tarzında olacağı bilinen dizi için Netflix ile anlaştı.

Cem Yılmaz, hem yazıp hem yöneteceği Erşan Kuneri için çalışmalara başladığını belirtti. Karakomik filmlerde Netflix ile işbirliği yapan Cem Yılmaz, ilk TV projesi için platformla yeniden anlaşma imzaladı. Başrolünde Cem Yılmaz’ın yer alacağı filmde, 1975-78 yılları arasında Kuneri’nin film sektöründe başına gelenler anlatılacak. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak.

İlk defa bir dizi yapmak istediğini söyleyen Cem Yılmaz, “Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da bulunan bir komedi şovu olacak.” dedi. Diziyle ilgili detayların yakında açıklanması bekleniyor.

Heyecanla beklenen dizinin 2021 yılında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.