Cem Yılmaz yeni filmi Emanet için kadrosunu büyütüyor!

Cem Yılmaz yeni filmi Emanet için kadrosunu büyütüyor!

  21 Kasım 2018

  272 Okunma

Sanatçı Cem Yılmaz yeni çekimlerine başladığı Emanet isimli sinema filmi için kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor.

Cem Yılmaz yeni filmi Emanet için mevcut oyuncu kadrosuna yeni isimlerde eklemeye başladı. Söz konusu film yine bir Cem Yılmaz klasiği gibi kahkaha tufanı olacağına kesin gözü ile bakılıyor. Kadroya eklenen yeni isimlerden sonra filmden beklenti daha üst seviyelere çıkmış görünüyor.

Emanet filminde ekranların sevilen yüzü olan Çağlar Çorumlu, Çukur dizisinden hatırlayacağınız Cumali abi Necip Memili, tiyatro perdelerinin ve sinema dünyasının güzel oyuncusu Özge Özpirinçci, Ufak tefek cinayetler dizisinden hatırlayacağınız Arzu ve Tülin Özen bu filmde kesin olarak rol alacakları daha önce belirlitmişti. Ünlü komedyen Cem Yılmaz instagram sayfasında yaptığı açıklama ile Emanet filmine Emin Gürsoy, Tansu Biçer, Saba Tümer ve Uğur Serhan’ın rol alacağınıda açıkladı.

Filmin başrolünde Cem Yılmaz ile Çağlar Çorumlu’nun oynayacağı tahmin ediliyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.