Cem Yılmaz İmzalı Karakomik Filmler 2’den Teaser Geldi!

Cem Yılmaz İmzalı Karakomik Filmler 2’den Teaser Geldi!

  8 Ocak 2020

  1.779 Okunma

Karakomik Filmler: Deli ve Emanet'ten yeni teaser yayınlandı.

Cem Yılmaz, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru 2 Arada ve Kaçamak isimli Karakomik Filmler ile izleyici karşısına çıkmıştı. 18 Ekim’de gösterime giren filmler, Cem Yılmaz’ın diğer filmlerine göre gişede iyi bir performans sergileyememişti. Yılmaz, bu kez ise yazıp yönettiği Deli ve Emanet isimli iki ayrı hikayeden oluşan Karakomik Filmler 2 ile sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet için iki ayrı tanıtım videosu yayınlandı.

Yetenek yarışmalarında ünlü olmayı hayal eden Birol’un hikayesini konu alan Emanet’in kadrosunda Cem Yılmaz, Özge Özpirinçci, Çağlar Çorumlu, Tansu Biçer, Celil Nalkaçan gibi isimler yer alıyor.

Dram türüyle karşımıza çıkacak olan Deli ise, en büyük hayali aşık olduğu kızın karşısında oturmak olan Taksici Güven’in yaşadıklarını anlatıyor. Çekimlerinin bir kısmı Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde geçen filmin oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Büşra Develi, Cem Davran ve Emin Gürsoy yer alıyor.

Biri absürd komedi, diğeri ise kara mizah ögeleri içeren Karakomik Filmler : Deli ve Emanet 17 Ocak’ta sinemaseverler ile buluşacak.

Karakomik Filmler 2 Deli Teaser izle

Karakomik Filmler 2 Emanet Teaser izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.