CBS All Access, Interrogation Dizisini İlk Sezonun Ardından İptal Etti

CBS All Access, Interrogation Dizisini İlk Sezonun Ardından İptal Etti

  5 Kasım 2020

  2 Okunma

CBS All Access, Peter Sarsgaard başrollü Interrogation dizisini br sezon sonrasında iptal etti.

CBS All Access, Interrogation adlı suç dizisine resmi olarak son verdi. The Hollywood Reporter’ın haberine göre yayın hizmeti, ilk sezonun bu yılın Şubat ayında yayınlanmasının ardından seriyi iptal etti. Anders Weidemann ve John Mankiewicz tarafından ortaklaşa yaratılan dizinin 1. sezonunda Peter Sarsgaard, David Strathairn, Kyle Gallner ve Kodi Smit-McPhee rol aldı.

Interrogation, genç bir adamın annesini vahşice öldürmekle suçlanıp mahkum edildiği, 30 yıldan uzun süren gerçek bir hikayeye dayanan orijinal bir fikir olarak tanımlanyor. Her bölüm, izleyiciyi bir dedektife dönüştürmek amacıyla doğrudan gerçek polis dava dosyalarından alınan bir sorgulama etrafında yapılandırılmıştı. Nispeten bağımsız olan dizi, herhangi bir sırayla izlenmek üzere tasarlanmıştı ve dizinin 2.sezonu tamamen farklı vakaları konu almış olacaktı.

CBS All Access’in yöneticisi ve programlama başkanı Julie McNamara yaptığı açıklamada, “Anders Widemann, John Mankiewicz ve Fabrik Entertainment’ın ‘Interrogation’daki çözülmemiş bir gerçek suçu keşfetme konusundaki benzersiz yaklaşımı, izleyicinin 10 bölümlük bir süreç boyunca kendi araştırma kanıt yolunu ve şüpheli karakterleri takip etmesini sağladı. Hepsi de yeni izleyicilerin keşfetmesi ve keyfini çıkarması için CBS’de bulunmaya devam edecek olan, biten bir sezonu sunan harika bir yazar, yönetmen ve oyuncu ekibine liderlik ettiler.”

Dizinin yaratıcıları Weidemann ve Mankiewicz, Henrik Bastin ve Melissa Aouate’le birlikte yönetici yapımcılığı üstlendi. CBS Stüdyoları, Fabrikle birlikte prodüksiyonu üstlendi. Dizi, Weidemann’ın ilk ABD yapımı iken Mankiewicz ise daha önce The Mentalist, Bosch, House gibi yapımlarda görev almıştı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.