Çarpıcı Kız Filmi Yolda Tüm Hızıyla Geliyor!

Çarpıcı Kız Filmi Yolda Tüm Hızıyla Geliyor!

  24 Ekim 2019

  1.133 Okunma

Uzun süredir büyük bir beklentiyle gelen, sanatsal yapısında kendine has dokunuşları olan bu film gerçekten önemli ve özverili bir denge ile ilerlemeye devam ediyor.

Uzun süredir büyük bir beklentiyle gelen, sanatsal yapısında kendine has dokunuşları olan bu film gerçekten önemli ve özverili bir denge ile ilerlemeye devam ediyor. Filmin içeriklerine göz atarak, aklınıza gelen bütün seçimleri ve farklı yaklaşımları seçebilir ve  ön plana çıkarabilirsiniz.

Luca Guadagnino tarafından yapılan bu film, Cannes üzerinde dünya prömiyeri yaptı. Julianne Moore ve Mia Goth’tan Alba Rohrwacher’e müthiş bir oyuncu kadrosu ile yola çıkan bu efsane film, gerçekten de önemli bir kısa film olarak sunuluyor.

Görselliği ile kesinlikle dikkatleri üzerine çeken bu eser için, pek çok yorum yapabiliriz. Çağrışımlar ve anılar üzerine ilerleyen bu film, kendi noktalarına da dokunuyor. Roma ve New York ile geçmişle günümüz arasındaki hikayeleri ve film seçimlerini ön plana çıkaran film, anne ile kızının ilişkisini ele alıyor.

Çarpıcı Kız Filmi

Yönetmen: Luca Guadagnino

Senaryo: Michael Mitnick

Oyuncular: Julianne Moore, Kyle MacLachlan, Mia Goth, Marthe Keller , KiKi Layne, Alba Rohrwacher

Filmin Türü: Kısa Film

Orijinal Adı: The Staggering Girl

Yapımcı Firma: Bir Film

Yapım Yılı: 2019

Yapım Ülkesi: İtalya

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 37 dk.

Dağıtıcı Firma: Başka Sinema

Vizyon Tarihi: 25.10.2019

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.