Captain Marvel’den Aksiyon Dolu Klip Geldi

Captain Marvel’den Aksiyon Dolu Klip Geldi

  4 Şubat 2019

  154 Okunma

Marvel'ın yeni filmi Captain Marvel'den aksiyon dolu klip geldi.

8 Mart 2019 tarihinde vizyona girmesi beklenen Captain Marvel’ın yeni bir klipinin de yayını yapıldı.

Marvel Sinematik Evreni’nde gördüğümüz bir sonraki süper kahraman ise Captain Marvel olacaktır. Filmin birbirinden aksiyonlu olan yeni klipinin de yayımı yapıldı.

Captain Marvel’de Altın Küre ve Oscar ödüllerine sahip olan Brie Larson, süper kahraman kostümünü giyiniyor. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman yer alan yıldızlar özellikle dikkat çekiyor. Filmde yer alan oyuncuların arasında evrende yer alan Nick Fury’si Samuel Jackson, iki tane Oscar’a sahip olan Jude Law, Altın Küre Ödülleri için adaylığı bulunmakta olan Ben Mendelsohn, Galaksilerin Koruyucuları filminde Ronan karakteriyle karşımıza çıkan Lee Pace, Kanlı Elmas filminin yıldız oyuncusu Djimon Hounsou, bu zaman kadar dört tane Oscar adaylığı bulunan ünlü oyuncu Annette Bening, Phill Coulson karakteriyle beyaz perdeye dönmek için hazırlanan Clark Gregg, Humans dizisinin sevilen oyuncusu Gemma Chan ile Lashana Lynch gibi isimler bulunmaktadır. Captain Marvel filminin yönetmenliği ise daha önce karşımıza It’s Kind of aFunny Story, Tepetaklak Nelson ve Mississippi Grind gibi filmlerle tanınmakta olan Ryan Fleck ve Anna Boden ikili bulunmaktadır.

Filmi izlediğimiz sırada Mervel Sinematik Evreni’nde daha önce görmediğimiz bir zaman dilimine gideceğiz. Filmde Carol Danvers kendisini iki tane uzaylı ırkının yapmış olduğu savaşın içerisinde bulur. Geçirmiş olduğu dönüşümün sonrasında ise kendisini keşfetmeye başlar. Danvers, geçmişte gezegenimizde yaşamış olduğunu ve burada da bir hayatının bulunduğunu hatırlamaya başlayan genç bir kadınla iletişim kurmaktadır. İletişim kurmuş olduğu bu kişi ise SHIELD çalışanı ola Nick Fury olduğunu görebiliyoruz. Geçmişini keşfettiği süre içerisinde kendisine dair de yeni detayları keşfetmeye başlar. Carol iki ırkın yapmış olduğu savaşta kendisine bir taraf seçmesi gerekir.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.