Captain Marvel’den Aksiyon Dolu Klip Geldi

Captain Marvel’den Aksiyon Dolu Klip Geldi

  4 Şubat 2019

  261 Okunma

Marvel'ın yeni filmi Captain Marvel'den aksiyon dolu klip geldi.

8 Mart 2019 tarihinde vizyona girmesi beklenen Captain Marvel’ın yeni bir klipinin de yayını yapıldı.

Marvel Sinematik Evreni’nde gördüğümüz bir sonraki süper kahraman ise Captain Marvel olacaktır. Filmin birbirinden aksiyonlu olan yeni klipinin de yayımı yapıldı.

Captain Marvel’de Altın Küre ve Oscar ödüllerine sahip olan Brie Larson, süper kahraman kostümünü giyiniyor. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman yer alan yıldızlar özellikle dikkat çekiyor. Filmde yer alan oyuncuların arasında evrende yer alan Nick Fury’si Samuel Jackson, iki tane Oscar’a sahip olan Jude Law, Altın Küre Ödülleri için adaylığı bulunmakta olan Ben Mendelsohn, Galaksilerin Koruyucuları filminde Ronan karakteriyle karşımıza çıkan Lee Pace, Kanlı Elmas filminin yıldız oyuncusu Djimon Hounsou, bu zaman kadar dört tane Oscar adaylığı bulunan ünlü oyuncu Annette Bening, Phill Coulson karakteriyle beyaz perdeye dönmek için hazırlanan Clark Gregg, Humans dizisinin sevilen oyuncusu Gemma Chan ile Lashana Lynch gibi isimler bulunmaktadır. Captain Marvel filminin yönetmenliği ise daha önce karşımıza It’s Kind of aFunny Story, Tepetaklak Nelson ve Mississippi Grind gibi filmlerle tanınmakta olan Ryan Fleck ve Anna Boden ikili bulunmaktadır.

Filmi izlediğimiz sırada Mervel Sinematik Evreni’nde daha önce görmediğimiz bir zaman dilimine gideceğiz. Filmde Carol Danvers kendisini iki tane uzaylı ırkının yapmış olduğu savaşın içerisinde bulur. Geçirmiş olduğu dönüşümün sonrasında ise kendisini keşfetmeye başlar. Danvers, geçmişte gezegenimizde yaşamış olduğunu ve burada da bir hayatının bulunduğunu hatırlamaya başlayan genç bir kadınla iletişim kurmaktadır. İletişim kurmuş olduğu bu kişi ise SHIELD çalışanı ola Nick Fury olduğunu görebiliyoruz. Geçmişini keşfettiği süre içerisinde kendisine dair de yeni detayları keşfetmeye başlar. Carol iki ırkın yapmış olduğu savaşta kendisine bir taraf seçmesi gerekir.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.