Captain Marvel Yapımından Brie Larson’lı İki Poster Geldi

Captain Marvel Yapımından Brie Larson’lı İki Poster Geldi

  10 Şubat 2019

  318 Okunma

Captain Marvel yapımından iki yeni poster geldi.

Hayranları tarafından merakla beklenmekte olan Captain Marvel filminden iki tane yeni poster yayımlandı.

Brie Larson daha önceden almış olduğu Altın Küre ve Oscar ödülleriyle ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştı. Brie Larson, Captain Marvel filminde süper kahraman kostümü giyecek. Filmin iki yeni posteri de yayımlandı.

Marvel Sinematik Evreni’nde Avengers: Endgame yapımından önce gelen bol yıldızlı oyun kadrosuyla dikkat çeken yapımlardan birisi ise Captain Marvel’dir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Nick Fury’i Samuel L Jackson, iki tane Oscar ödülü bulunan Jude Law, Altın Küre adayı olmuş olan Ben Mendelsohn, daha önceden Galaksinin Koruyucuları filminde Ronan karakterini canlandırmış olan Lee Pace yer almaktadır. Aynı zamanda Kanlı Elmas’ın yıldızı Djimon Hounsou, dört defa Oscar adayı olmuş olan usta oyuncu Annette Bening, Phil Coulson olarak sinemaya dönecek olan Clark Gregg, daha önceden Humans dizisinde oynayan Gemma Chan ve Lashana Lynch de oyuncu kadrosunda bulunuyor.

Captain Marvel filminin yönetmen koltuğunda ise It’s Kind of a Funny Story, Tepetaklak Nelson ve Mississippi Grind filmlerinde yönetmenlik yapmış olan Ryan Flack ve Anna Boden üstleniyor.

Captain Marvel filminde Marvel sinematik evreninde henüz görmediğimiz bir zaman dilimini görüyoruz. Filmde Danvers karakterini kendisini iki uzaylı ırkın yaptığı savaşın tam ortasında bulur. Danvers geçirmiş olduğu değişimden sonra ise geçmişi keşfetme yoluna ilerliyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.