Bu 7 Filmi İzledikten Sonra Korkudan Uyuyamayacaksınız!

Bu 7 Filmi İzledikten Sonra Korkudan Uyuyamayacaksınız!

  16 Ocak 2019

  245 Okunma

Sinem tarihinin en korkunç en psikopat filmlerini sizler için hazırladık. Korku dolu filmler arıyorsanız tam adresindesiniz!

Sürekli korku filmi arıyorsanız fakat aradığınız filmi bir türlü bulamıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere tam olarak aramış olduğunuz filmleri listeleyeceğiniz. Bu 7 filmi izledikten sonra korkudan uyuyamayacaksınız!

1-Ölüm Provası

Eşini kaybetmiş olan dul bir adamın yakın arkadaşı bir TV sunucusudur. Bu adam TV şovunda ise şovunun bir bölümünü arkadaşına evlenecek bir aday bulmak için ayırmaktadır. Evlenmek için programa katılan kadınlardan birisi ise; göründüğü gibi değildir.

2-The Pact

İki kız kardeş annesini kaybetmesinin ardından çok farklı olaylar yaşamaya başlamaktadır. Doğaüstü bu olaylarla nasıl baş edebileceklerini ise bilmiyorlar.

3-American Mary

Mary bir tıp öğrencisidir. Her öğrenci gibi kolay para kazanmaya çalışmak ister. Fakat bu noktada birçok işkence ve ameliyata boyun eğmek zorunda kalmaktadır.

4-The Gift

Robyn ve Simon, hayatları son derece iyi ilerleyen evli birer çifttir. Bir gün Simon’un liseden arkadaşı olan Gordo ile karşılaşırlar. Bu karşılaşmadan sonra ise mükemmel ilerlemekte olan hayatları kötüye gitmektedir. Gordo’nun getirmiş olduğu hediyeler, yaşattığı durumlar ve olaylar çiftin 20 yıl önce yaşanmakta olan bir sırra götürmektedir. Simon ve Gordo ile arasında yaşananlar Robyn öğrendiği zaman mükemmel ilerlemekte olan ilişkisini sorgulamaya başlar.

5-Goodnight Mommy

Yaz aylarının en sıcak günleri yaşandığı sırada mısır tarlalarının arasında yer alan bir taşra evinde 9 yaşında olan ikiz çocuklar annelerinin evine geri dönmesini beklemektedir. Anne eve geldiği zaman gelmeden önce estetik operasyon geçirdiğinden dolayı yüzü bandajlı şekildedir. Bu estetikten sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Çocuklar artık eve gelen kadının kendi anneleri olup olmadığından şüphe duymaya başlar. Karşılıklı güvenleri kazanmak son derece zor bir hal alacaktır.

6-Sinister 2

Genç bir anne ikiz çocuklarıyla beraber şehir dışında yer alan taşra bir bölgeye taşınmıştır. Fakat yeni taşınılmış olan bu evin bir ölüm döşeği olacağından haberleri yoktur.

7-The Visit

Çiftte iki küçük kardeşin, uzak bir çiftlikte yer almakta olan büyükanne ve büyükbabalarının yanlarına bir haftalığına ziyarete gitmesiyle beraber başlarına gelenler işlenmektedir. Çocuklar bu çiftlik evine vardığı zaman büyüklerinin oldukça rahatsız edici bir olaya dahil olduğunu fark ederler.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.