Brad Pitt, The Matrix İçin Gelen Teklifi Geri Çevirdiğini Açıkladı!

Brad Pitt, The Matrix İçin Gelen Teklifi Geri Çevirdiğini Açıkladı!

  24 Ocak 2020

  1.130 Okunma

Brad Pitt, yıllar önce kendisine Matrix için teklif edilen rolü geri çevirdiğini açıkladı.

Geçtiğimiz yıl Quentin Tarantino’nun Once Upon a Time in Hollywood filmi ile izleyici karşısına çıkan Brad Pitt, katıldığı festivalde çarpıcı bir açıklamada bulundu. 35. Santa Barbara Uluslararası Film Festivali’ne katılan yıldız oyuncu, Matrix yıllar önce Matrix serisinde rol alması için gelen teklifleri geri çevirdiğini açıkladı.

Festival töreninde Leonard Maltin ile söyleşi gerçekleştiren Pitt, şöyle konuştu:

“Matrix’i geri çevirdim. Kırmızı hapı aldım. Yalnızca tek film teklif aldım, iki ya da üç teklif almadım. Belki bu benim yetiştirilme tarzımdandır, eğer bir şeyi anlamadıysam, o benim değil demektir. O rolün hiçbir zaman benim olmadığına inanıyorum. Benim rolüm değil. Başkasının rolüydü ve gidip oynadı. Buna gerçekten inanıyorum. Geri çevirdiğim muhteşem filmleri konuşacak olursak iki gece sürer.”

Pitt, hangi rol için kendisine teklif geldiğini söylemese de The Wrap’ın 2019’da Matrix’in 20.yıldönümüne özel yayınladığı raporda Pitt’in Neo rolü için düşünüldüğü belirtilmişti. Nihayetinde rolü alan oyuncu ise Keanu Reeves oldu. Pitt’e gelince, eğer rolü Brad Pitt almış olsaydı Matrix’in nasıl olacağını düşünmek zor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.