Brad Pitt En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Kategorisinde Yarışacak

Brad Pitt En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Kategorisinde Yarışacak

  25 Ekim 2019

  1.034 Okunma

Bradd Pitt, Once Upon a Time… in Hollywood filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde yarışacak.

Quentin Tarantino’nun yönetmenliğini yaptığı Once Upon a Time.. in Hollywood filmindeki performansıyla Oscar için En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde yarışacağı düşünülen Brad Pitt’in En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisi için aday olacağı açıklandı.

Oscar ödülleri için isimlerin ve kategorilerin belli olduğu şu günlerde yarışta yer alacak isimlere ilişkin haberler gelmeye başladı.

Quentin Tarantino’nun yeni filmi Bir Zamanlar Hollywood’da başrolüyle ön plana çıkan bir film olmuştu. Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’i Oscar için aday göstermeye hazırlanan Sony, beklenenden farklı bir karar aldı. Brad Pitt’in En İyi Erkek Oyuncu kategorisine değil, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisine aday gösterileceğini açıkladı. Brad Pitt bugüne kadar oyunculuk dalında henüz bir Oscar alamamış, 12 Years A Slave filmi ile yapımcılık dalında Oscar kazanmıştı.

Leonardo DiCaprio’nun da En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde aday gösterilmesi beklenirken, bu kategori için öne çıkan adaylar arasında Joker filmi ile adından sıkça söz ettiren Joaquin Phoenix, Robert Pattinson, Tom Hanks gibi isimler de yer alıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.