Bond 25’ten İlk Kare ! Üstelik Craig Yer Aldı

Bond 25’ten İlk Kare ! Üstelik Craig Yer Aldı

  4 Temmuz 2019

  669 Okunma

Bond’un merakla beklenen 25. filminden ilk kare, James Bond karakterini canlandıran Daniel Craig’ in yer aldığı bu görsel oldu. Bond 25’ ten yer alan görselde Daniel Craig haricinde, James Bond’un arabası Bond Aston Martin yer alıyor.

Bond 25 filmine ilgi şimdiden oldukça büyük. Bu büyük ilgi, filmin büyük bir gişe başarısı elde edeceğini gösteriyor. Bond 25 filmin vizyona girmesine 1 yıldan az bir zaman kaldı. Bildiğiniz üzere Bond 25, 3 Nisan 2020 yılında vizyona girecek. Filmin bu kadar ilgi görmesinin bir diğer nedeni de Daniel Craig’in son filmi olması.

Bond 25 filminin senaryo yazarlarını, Neal Purvis, Robert Wade, Scott Z. Burns, Phoebe Waller-Bridge ve yönetmen koltuğunda oturan Cary Joji Fukunaga oluşturuyor.

Bond 25 oyuncu kadrosu ise James Bond rolündeki Daniel Craig’e, Ana de Armas, Léa Seydoux, Oscarlı oyuncu Rami Malek, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Billy Magnussen, David Dencik, Jeffrey Wright, Lashana Lynch, Rory Kinnear ve Naomie Harris gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.