Bol Yıldızlı Dune Kadrosuna Javier Bardem Katılıyor

Bol Yıldızlı Dune Kadrosuna Javier Bardem Katılıyor

  3 Şubat 2019

  231 Okunma

Yıldızların yer aldığı Dune filmine Javier Bardem'de dahil oluyor.

Dude, Denis Villeneuve imzalı olan bir bilim kurgu filmidir. Filmin kadrosunun çalışmaları devam ediyor ve kadronun geliştirildiğini görüyoruz. Kadroya aynı zamanda Javier Berdem de dahil oldu.

Tutsak, Sicario, Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı gibi yapımlardan Oscar adayı olarak tanımış olduğumuz yönetmen Denis Villeneuve yeni bir film ile karşımıza çıkıyor. Ünlü yönetmen Dune filminin oyuncu kadrosuna çok önemli bir ismi daha dahil etti. Daha önceden Altın Küre ve Oscar ödülleri bulunan Javier Bardem filmin oyuncu kadrosunda yer alacak.

2017 yılındayken çekilen Beni Adınla Çağır filminde büyük bir başarılı elde eden ve Oscar’a aday olan genç yıldız Timothee Chalamet Dune filminin başrol kadrosunda yer alacak. Bilim kurgu filminin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlere baktığımız zaman ise Mission: Impossible filminde oynayan ve Altın Küre adayı olan Rebecca Ferguson, Marvel Sinematik Evreni’nde Drax rolünde yer alan Dave Bautista, İsveçli bir aktör olan Stellan Skarsgard, daha önceden Oscar adaylığı bulunan İngiliz aktris Charlotte Rambling’in yer aldığını görebiliyoruz. Filmin çekim işlemlerine ise önümüzdeki aylar içerisinde Ürdün ve Budapeşte’de başlanması bekleniyor.

Düne filmi bizleri uzak bir geleceğe götürüyor. Filmde ailesi çöl gezeni olan Arrakis’in bütün kontrolünü elinde bulunduran Paul Atreides’in hikayesi anlatılmaktadır. Galaksinin farklı noktalarında yer alan gezegenler ise burada rakip feodal aileler tarafından yönetilir. Çöl gezeni ise çok önemli bir yapının tek üreticisi konumundadır.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.