Black Widow’un Vizyon Tarihi Corona Virüs Nedeniyle Ertelendi!

Black Widow’un Vizyon Tarihi Corona Virüs Nedeniyle Ertelendi!

  19 Nisan 2020

  956 Okunma

Marvel'in 1 Mayıs tarihinde vizyona girmesi planlanan filmi Black Widow'un vizyon tarihi de Corona virüs salgını nedeniyle ertelendi.

No Time to Die, Peter Rabbit 2, A Quiet Place 2, Mulan, Fast and Furious 9 gibi birçok filmin gösterimi Corona virüs salgını nedeniyle ertelendi. Dünyayı etkisi altına alarak tüm sektörleri etkileyen salgın yüzünden ertelenen filmler arasına bir yenisi daha eklendi. Yılın en çok beklenen filmlerinden Black Widow da, yeni tip Corona virüs COVID-19 salgını nedeniyle ertelendi.

Disney, Scarlett Johansson’un başrolünde yer aldığı ve 1 Mayıs tarihinde vizyona girmesi planlanan Black Widow için erteleme kararı aldı. Stüdyo, diğer yandan Dev Patel başrollü The Personal History of David Copperfield ve Amy Adams’ın başrolü üstlendiği The Woman in the Window’un gösterim tarihlerinin de ertelenmesine karar verdi. 8 Mayıs ve 15 Nisan tarihlerinde gösterime girmesi planlanan filmler için yeni bir tarih henüz belirtilmedi.

Disney, geçtiğimiz günlerde Mulan, The New Mutants ve Antlers’in gösterim tarihlerini de erteleme kararı almıştı ancak Black Widow için henüz karar verilmemişti. Salgın nedeniyle birçok bölgede sinemaların kapatılmasının ardından Black Widow’un gösterim tarihi de ertelendi, yeni bir tarih ise açıklanmadı.

Cate Shortland’in yönetmenliğini yaptığı Black Widow, Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War arasında bir dönemde geçecek. Filmde Johansson’ın yanı sıra Florence Pugh, David Harbour, O-T Fagbenle, William Hurt, Ray Winstone ve Rachel Weisz gibi isimler yer alıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.